Latvian Museum Directory

Janis Rozentāls History and Art Museum of Saldus

Striķu iela 22, Saldus, Saldus raj. LV-3800

  •   26534259

Mani gaismas gadi

 

3. march – 10. april. 2012

Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā skatāma dzejnieces, pedagoģes un Saldus novada kultūras darbinieces Guntas Krauleres personālizstāde „Mani gaismas gadi”.

Māksliniece centusies savu domu un izjūtu vēstījumu nodot caur dažādiem materiāliem, tas ir mēģinājums notvert dzīves garšu un izsaukt rezonansi. Kā šī rezonanse darbosies? Tas ir kā noslēpums, vai varbūt noliegums…Atbildes meklēsim izstādē „Mani gaismas gadi”.

Gunta Kraulere par savu izstādi saka tā: „Gaisma – vienojošais elements tēmu, izteiksmes līdzekļu un izmantoto materiālu daudzveidībā. Krāsu, formu un mākslas tēlu saspēle stilu daudzveidībā. Dzīvības izziņa procesā. Māksla kā meditācija un meklējumu līdzeklis dzīves filozofijā. Keramika, apgleznots zīds un porcelāns, gleznas eļļas, akrila un akvareļu tehnikā, foto un kolāžas. Jaunumi un retrospekcija.”

Gunta Kraulere dzimusi 1957.gada 3.martā.

1986.gadā absolvējusi Valsts Mākslas akadēmijas keramikas nodaļu. Keramikā viņu valdzina lielā virsmas dekorēšanas iespēju daudzveidība un pēc tam - forma. Raksta dzeju un esejas, rada akvareļus, zīda gleznojumus un foto. Saldus mākslas skolas pedagoģe.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Pluģe

Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja

sabiedrisko attiecību speciāliste

E: ilze.pluge@saldus.lv

T: 26194982

 
blog comments powered by Disqus