Latvian Museum Directory

Janis Rozentāls History and Art Museum of Saldus

Striķu iela 22, Saldus, Saldus raj. LV-3800

  •   26534259

Saldus Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde

 

14. april – 1. june. 2012

J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā no 14.aprīļa līdz 1.jūnijam skatāma Saldus Mākslas skolas audzēkņu nobeiguma darbu izstāde.

Jauno mākslinieku darbu izstāde Saldus muzejā ir kļuvusi par jauku tradīciju. Katru pavasari šeit tiek parādīts mākslas skolas absolventu veikums, apliecinot, ka mākslinieka J. Rozentāla talants tiek pārmantots.

Par šī gada izstādi Saldus mākslas skolas direktore Vēsma Krūmiņa pastāstīja: „Saldus mākslas skolā nobeiguma darbi tiek izstrādāti septītā apmācību gada 2.semestrī, no janvāra līdz aprīļa vidum. Darbu tēmas audzēkņi izvēlas atbilstoši savām vēlmēm un spējām, izvērtējot iepriekšējos gados apgūtās iemaņas. Kā obligāts nosacījums nobeiguma darbam ir tā sabiedriskā nozīmība. Tēmu piedāvājumus gaidām un saņemam no skolām, bērnu dārziem un dažādām citām iestādēm. Nobeiguma darbu aizstāvēšana notiek aprīļa vidū, pieaicinot neatkarīgus recenzentus - profesionālus māksliniekus. Šogad viens nobeiguma darbs izstrādāts Druvas vidusskolai, bet pārējie - Saldus pirmskolas izglītības iestādei „Pasaciņa”. „

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Pluģe

Muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste

Ilze.pluge@saldus.lv   tālr.26194982

 
blog comments powered by Disqus