Latvian Museum Directory

Janis Rozentāls History and Art Museum of Saldus

Striķu iela 22, Saldus, Saldus raj. LV-3800

  •   26534259

Pieminot Ēriku Ķiģeli viņa 60 gadu jubilejā

 

10. may – 14. june. 2015

Pieminot Ēriku Ķiģeli viņa 60 gadu jubilejā, J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, no 10. maija līdz 14. jūnijam skatāma izstāde “Rudens vēju muzikants”. 10.maijā plkst.16.00, piedaloties draugiem un tuviniekiem, notiks izstādes atklāšana un piemiņas koncerts.

Sabiedrībā Ēriks Ķiģelis zināms kā grupas „Līvi” dalībnieks, taču savas mūziķa gaitas sācis dzimtajā vietā - Saldū. Kopā ar brāli Juri muzicējis Saldus kultūras nama ansamblī „Forte” kā bundzinieks, bet pēc tam pievērsies ģitārai. Kopā ar ansambli „Forte” Ēriks kļuvis pazīstams Saldū kā visas apkaimes virtuozākais ģitārists.

Spēlējis arī Brocēnu grupā „Cantus”. Savu pirmo ģitāru Ēriks ieguvis divpadsmit gadu vecumā. Vienmēr ļoti rūpējies par savu ārieni – kļošenes, džinsi, ieveidoti, gari mati, ūsas - kopš agras jaunības.

Savu radošo darbību Ēriks turpināja Liepājā, „Līvos” un ansamblī „Corpuss”. Liepājā atrada savus domubiedrus Juri un Ingrīdu Pavītolus, Igo Fominu, Ainaru Virgu, Vilni Krieviņu u.c.

Jau pagājuši trīsdesmit gadi, kopš Ēriks Ķiģelis vairs nav starp mums, bet dzīvo savās dziesmās un draugu sirdīs. Atzīmējot Ērika Ķiģeļa 60. dzimšanas dienu, aicinām uz izstādes atklāšanu un piemiņas koncertu J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā 10.maijā plkst.16.Ilze Pluģe,

Muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste

Ilze.pluge@saldus.lv tālr.26194982

 
blog comments powered by Disqus