Latvian Museum Directory

Janis Rozentāls History and Art Museum of Saldus

Striķu iela 22, Saldus, Saldus raj. LV-3800

  •   26534259

Saldus radio pilngadība

 

13. october – 31. october. 2015

Godinot Saldus radio 18.jubilejā, J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā no 13.oktobra līdz 31.oktobrim skatāma izstāde „Saldus radio pilngadība”.

Izstāde „Saldus radio pilngadība” veidota atzīmējot Saldus radio 18. jubileju. Tajā gūsiet priekšstatu kā veidojās radio raidījumi tolaik un tagad. Būs iespēja vaigā redzēt tos, kuru balsis parasti tikai dzirdam radio skanējumā. Izstādes interesanta sastāvdaļa būs dažādie radio aparāti, kuru funkcija dažkārt bija ne tikai skaisti skanēt, bet arī arī daiļot dzīvokļa interjeru. Uzzināsiet par radio darbības principiem un attīstību.

Saldus radio vēsture aizsākās 1996.gadā, kad Saldus Kultūras centra direktors Gundars Venens, ar ideju veidot Saldus radio, griezās Saldus pilsētas domē. Atbalsts tika gūts un pieliekot roku un prātu gan Saldus kultūras centra darbiniekiem, gan skolu jauniešiem, 1997. gada 24. jūlijā varēja svinīgi paziņot: „Saldus Radio ir ēterā!”.

Saldus radio darbinieki ir parūpējušies, lai izstādes apmeklējums pārvērstos aizraujošā piedzīvojumā. Apmeklējot izstādi, saņemsi paroli ar kuru varēsi apmeklēt radio un redzēt kāda ir tā ikdiena. Arī muzeja darbinieki piedāvā aktivitātes izstādē „Saldus radio pilngadība”.


Ilze Pluģe,

Muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste

ilze.pluge@saldus.lv tālr.26194982

 
blog comments powered by Disqus