Latvian Museum Directory

Latvian National Art Museum Exhibition Hall Arsenāls

  •  67357527
  • fax 67357520

Radošā atmiņas objektu veidošanas „Mobilā darbnīca”

 

14. february – 24. february. 2012

LNMM izstāžu zāle Arsenāls aicina apmeklēt radošo atmiņas objektu veidošanas „Mobilo darbnīcu” (ar iepriekšēju pieteikšanos sev vēlamā laikā).

Darbnīca laikmetīgās mākslas izstādē „Pacieties” piedāvā iepazīt Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna daiļradi un, iespaidojoties no autoru izteiktā subjektīvā pārdzīvojuma, iedziļināties sevī. Saistošā procesā svarīgs notikums pagātnē kļūst materiāls, pārvēršot to atmiņas objektā. Mākslinieki savos darbos kā izejas materiālu izvirza personiskās izjūtas, domas un atmiņas. Autoru radītais stāsts ir saprotams ikvienam, jo visi ikdienā sastopamies ar līdzīgiem saviļņojumiem un emocijām. Kā minējuši paši mākslinieki, „vispersonīgākie stāsti patiesībā ir universāli”. Uz šī fona katram darbnīcas dalībniekam būs iespēja radīt kādas savas dzīves ainas interpretāciju, savu atmiņu fragmentu. Darbnīcā izmantosim kolāžas tehniku, personīgas lietas un fotogrāfijas, savietojot visu sevis izveidotā atmiņu telpas miniatūrā.

„Mobilā darbnīca” ir aicinājums dažādu vecumu interesentu grupām – draugiem, ģimenei, skolas biedriem, interešu klubiem – pavadīt brīvo laiku, atzīmēt dzimšanas dienu vai citu nozīmīgu notikumu muzejā radošā, atraisītā gaisotnē, vienlaicīgi apgūstot un izzinot mākslas praksi. Darbnīca ir lieliska iespēja aktuālās izstādes atmosfērā iegūt vai papildināt prasmes atšķirīgu mākslas veidu un tehniku pielietojumā, izzināt konkrētu mākslinieku darbības paņēmienus un, galvenais, darbojoties grupā izbaudīt kopīgo mākslas darba radīšanas prieku. Darbnīca var būt arī kā „tīmbildinga” (team building) iespēja jebkuram darba kolektīvam.

„Mobilo darbnīcu” vada mākslinieki Arsenāla izstāžu zāles telpās. Muzeja vestibilā iespējams nobaudīt līdzpaņemtās sviestmaizes un tēju.

Piesakieties un nāciet baudīt un radīt mākslu muzejā!

Mērķauditorija:

visas vecuma grupas. Dalībnieku skaits grupā: 5–15 cilvēki.

Reģistrējoties vienošanās par līdzi ņemamajiem materiāliem.

Darbnīcas cena: LVL 2,00 no personas.

Grupas lūdzam pieteikties iepriekš pie Lauras Dravnieces, zvanot pa tālruni (+371) 67 357527 vai rakstot uz e-pastu Laura.Dravniece@lnmm.lv

 

 
blog comments powered by Disqus