Latvian Museum Directory

Latvian National Art Museum Exhibition Hall Arsenāls

  •  67357527
  • fax 67357520

Scenogrāfijas „Mobilā darbnīca”

 

19. january – 29. january. 2012

Scenogrāfijas radošā „Mobilā darbnīca” (ar iepriekšēju pieteikšanos sev vēlamā laikā) laikmetīgās mākslas izstādē „Blīvā telpa” piedāvā apmeklētājiem lielisku brīvā laika pavadīšanas veidu, tuvāk iepazīstoties gan ar Dr. Gunta Belēviča kolekcijas izlasi, gan ar scenogrāfijas mākslas specifiku. Ekspozīcijā blakus glezniecības, grafikas, tēlniecības un instalācijas darbiem skatāmi arī mākslinieka Ilmāra Blumberga scenogrāfijas paraugi Latvijas Nacionālās operas iestudējumam „Burvju flauta”. Darbnīcas gaitā dalībnieki radīs katrs savu vai kopīgu grupas scenogrāfijas darbu kolāžas tehnikā. Interpretējot izstādes nosaukumu un „telpas” jēdzienu, V. A. Mocarta mūzikas pavadījumā radoši aizpildīsim konkrētu vai iedomātu telpu sev apkārt!

„Mobilā darbnīca” ir LNMM izstāžu zāles Arsenāls piedāvājums un aicinājums dažādu vecumu interesentu grupām – draugiem, ģimenei, skolas biedriem, interešu klubiem – pavadīt brīvo laiku, atzīmēt dzimšanas dienu vai citu nozīmīgu notikumu muzejā radošā, atraisītā gaisotnē, vienlaicīgi apgūstot un izzinot mākslas praksi.

Darbnīca ir vienreizēja iespēja aktuālās izstādes atmosfērā iegūt vai papildināt prasmes atšķirīgu mākslas veidu un tehniku pielietojumā, pašiem izmēģināt konkrētu mākslinieku darbības paņēmienus un, galvenais, darbojoties grupā izbaudīt kopīgo mākslas darba radīšanas prieku. Darbnīca var būt arī kā „tīmbildinga” (team building) iespēja jebkuram darba kolektīvam. Dalībnieku skaits grupā: 5–15 cilvēki. Grupām nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās.

„Mobilo darbnīcu” vada mākslinieki Arsenāla izstāžu zāles telpās. Muzeja vestibilā iespējams nobaudīt līdzpaņemtās sviestmaizes un tēju.

 

Piesakieties un nāciet baudīt un radīt mākslu muzejā!

 

LNMM galvenās ēkas rekonstrukciju aizsākot, visas radošās un praktiskās aktivitātes – zīmēšanas nodarbības „Es un māksla”, radošās darbnīcas, kā arī „Dzimšanas dienas ballīte muzejā” – norisināsies LNMM izstāžu zālē Arsenāls.

 

MĒRĶAUDITORIJA

Skolēni, studenti, pieaugušie, pensionāri, ģimenes ar bērniem

 

BIĻEŠU CENAS

LVL 2,00 no personas

Scenogrāfijas „Mobilajai darbnīcai” lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni (+371) 357527 vai e-pastu Laura.Dravniece@lnmm.lv. Grupām reģistrējoties vienošanās par līdzi ņemamajiem materiāliem.

 

PROGRAMMU KURATORE

Scenogrāfijas „Mobilā darbnīca”: Laura Dravniece, LNMM Izglītības programmu kuratore

 

Preses materiālu sagatavoja:

Nataļja Sujunšalijeva

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja

Reklāmas un informācijas darba kuratore

T: (+371) 67 357527

F: (+371) 67 357520

E: pr.service@lnmm.lv

 

I: www.lnmm.lv

 

Twitter: www.twitter.com/lnmm_muzejs

 

 
blog comments powered by Disqus