Latvian Museum Directory

Ogre History and Art Museum

Brīvības iela 36, Ogre, LV 5001

  •  65024345
  •  65022251

Ogres muzejs muzeju naktij sarūpējis īpašu pasākuma programmu

 

18. may – 19. may. 2013

18. maijā jau devīto reizi Latvijā norisināsies starptautiskā akcija „Muzeju nakts”. Arī Ogres Vēstures un mākslas muzejs, iekļaujoties šī gada devīzē „Zaļā krāsa - mežs” muzeju naktij sarūpējis īpašu pasākuma programmu.

Vakara sākumā, no plkst 19.30 pulcēsimies pie muzeja, lai, popularizējot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, dotos „Zaļajā velobraucienā”. Kā maršruta pieturpunktus, kopā ar brauciena vadītāju Kasparu Upacieri (Ufo) apciemosim pilsētas centra degvielas uzpildes stacijas.

Vienojoties zaļajā tēmā, aicinām tērpties zaļas krāsas apģērbā, izdekorēt velosipēdus ar neparastiem, zaļiem akcentiem. Brauciena sākums plkst 19.45. pie muzeja Brīvības ielā 15.

Muzejā palicēji šajā laikā aicināti apskatīt Ginta Ziemeļa fotokolāžas izstādē „Cits skats uz lietām”, kā arī pašiem piedalīties kopīgas kolāžas tapšanā. Izstāžu zāles mazās ietilpības dēļ tajā notiekošais tiks projicēts ārā uz ekrāna. Muzeja pastāvīgajā ekpozīcijā „Ogre - peldu un gaisa kūrorts” apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja baudīt mēmā kino klasiku - Čārlija Čaplina filmu seansus. Laukumā pie muzeja, ievērojot zaļo dzīvesveidu, gūsim prieku no veciem apaviem, spēlējot „Tupeļu spēli”. Noslēgumā daļu no apaviem atlasīsim muzeja puķudobes noformēšanai. Aicinām apmeklētājus ņemt līdzi arī savus vecos apavus.

No 21.00 – 22.30 laukumā pie muzeja ar dziesmām un spēlēm rosīsies Ufo. Festivāla „Cita vide” pārstāvji organzēs aktivitātes, kurās būs iespēja laimēt ielūgumus uz šī gada festivālu.

Vakara noslēgumā no 23.00 – 24.00 laukumā pie muzeja ar dziesmām, bilžu prezentāciju un stāstiem no ceļojuma „Rīga – Pekina”, uzstāsies dziedātāji Rolands Ūdris un Ilona Balode.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākuma sadarbības partneri: Ogres novada pašvaldība, festivāls „Cita vide”, Ogres Valts tehnikums, LR Kultūras ministrija.

 

Santa Šustere,
Ogres Vēstures un mākslas muzejs
tālr.: 65022251, 28624505

 
blog comments powered by Disqus