Events

Aicina piedalīties konkursā "Manas ģimenes ceļš"

Labklājības ministrija (LM) aicina ikvienu piedalīties fotokonkursā "Manas ģimenes ceļš", iesūtot fotogrāfijas, kurās iemūžinātas Latvijas upes, kas caurvij kādas ģimenes dzīvi vai raisa asociācijas ar ģimenes tēmu pozitīvās emocijās.

Labākās konkursā pieteiktās fotogrāfijas projicēs uz ekrāna 21.maijā koncertuzveduma "Mans ģimenes ceļš" laikā Šlokenbekas muižā, bet 20 no tām visu vasaru varēs apskatīt izstādē Latvijas Ceļu muzejā.

Konkursa mērķis ir aicināt saskatīt un iemūžināt skaistas, mākslinieciskas vai neparastas Latvijas dabas ainavas ar lielākām vai mazākām upēm, kas atspoguļo kādas ģimenes dzīvi, ikdienu, hobiju vai notikumus, kas emocionāli pozitīvā gaisotnē asociējas vienlaikus ar ģimenes un upju tematiku.

Fotokonkursa laureāti tiks aicināti uz apbalvošanas ceremoniju 21.maija vakarā Šlokenbekas muižā, kur viņiem sabiedrībā pazīstamas personas koncertuzveduma laikā pasniegs balvas un sarūpētos pārsteigumus no "Latvijas Valsts ceļiem", LM un apgāda "Zvaigzne ABC".

Konkursa dalībnieks, kura fotogrāfija saņems augstāko novērtējumu portāla "mammamuntetiem.lv" lasītāju balsojumā, saņems speciālo balvu no portāla.

Fotogrāfijas līdz 8.maijam var sūtīt uz portālu e-pastu "redakcija@mammam.lv".

 

LMB