Events

Latvijas Kara muzejs aicina darbā Saimniecības nodaļas vadītāju

Latvijas Kara muzejs (Reģ.nr.90000020203) aicina darbā

Saimniecības nodaļas vadītāju

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot, vadīt, koordinēt un atbildēt par muzeja saimniecisko infrastruktūru, izstrādāt ikgadējos un perspektīvos saimnieciskā darba plānus un koordinēt to realizāciju;
  • Organizēt saimniecisko darbu, pārzināt vispārējo saimniecību muzejā, apsekot ēku tehnisko stāvokli, izstrādāt dokumentāciju, kas saistīta ar saimniecisko darbu veikšanu;
  • Kārtot ar muzeja un filiāļu elektroapgādi, ūdensapgādi, kanalizāciju un apkures sistēmu saistītos jautājumus un dokumentāciju;
  • Veikt ugunsdrošības, kā arī darba aizsardzības un drošības speciālista funkcijas;
  • Nodrošināt ugunsdrošības un apsardzes sistēmas apkopi sadarbībā ar apkalpes firmu;
  • Plānot, organizēt un atbildēt par  iepirkumiem, muzeja saimnieciskās darbības nodrošināšanai,  saskaņā ar plānoto budžetu;
  • Plānot un organizēt tehnisko darbu un sīko remontu veikšanai nepieciešamos iepirkumus saskaņā ar Publisko iepirkumu likumu, kontrolēt un atbildēt par veikto remontu darba gaitu;
  • Koordinēt transporta izmantošanu;
  • Piedalīties dažādu saimniecisko ikdienas darbu praktiskā veikšanā un pasākumu organizēšanā.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • Augstākā izglītība;
  • Papildus izglītība/sertifikācija  darba aizsardzības un drošības, kā arī  ugunsdrošības un aizsardzības jomā;
  • Ar darba pienākumu saistīto Latvijas Republikas normatīvo aktu pārzināšana;
  • Zināšanas par publisko iepirkumu jomu;
  • Labas sadarbības un saskarsmes spējas, spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • Spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
  • Spēja patstāvīgi izstrādāt dokumentu un iekšējo normatīvo aktu projektus saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem;
  • Labas datorprasmes un vēlamas prezentācijas aprīkojuma un skaņas iekārtu lietotāja iemaņas.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu;
  • Profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
  • Bruto mēnešalgu no 940 EUR (1.kategorija) līdz 1287 EUR (3.kategorija);
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Darba vieta: Rīgā, Smilšu ielā 20.

Pieteikuma dokumentus - motivācijas vēstuli un CV nosūtīt līdz 2019.gada 14.novembrim Latvijas Kara muzejam, Smilšu ielā 20, Rīgā, LV – 1050, vai uz e-pasta adresi administracija@karamuzejs.lv ar norādi uz vakanto amatu.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un  padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu  95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13.pantu, informējam, ka:

  1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu  šīs personāla atlases norisi;
  2. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Kara muzejs, kontaktinformācija: Smilšu iela 20, Rīga, LV – 1050; e-pasta adrese: datuaizsardziba@karamuzejs.lv .