Events

Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs aicina darbā Kultūrvēstures nodaļas vadītāju

Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs izsludina pieteikšanos uz Kultūrvēstures nodaļas vadītāja amatu.

Galvenie amata pienākumi:

1. Kultūrvēstures nodaļas darba plānošana un vadīšana.

2. Pētnieciskā darba tēmu izstrāde.

3. Nesenās pagātnes dokumentēšana.

4. Ekspozīciju un tematisko izstāžu plānu izstrāde.

5. Publikāciju un ziņojumu sagatavošana.

6. Darbs pie Nacionālā muzeju krājuma kopkataloga.

7. Tematisku mācību materiālu sagatavošana novada skolām.

8. Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana un vadīšana.

9. Nodaļas darba prezentēšana masu saziņas līdzekļos un sociālajos tīklos.

10. Projektu izstrāde papildfinansējuma piesaistei.

11. Muzeja apmeklētāju konsultēšana.

 Prasības pretendentiem:

- Augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
- Datorprasmes darbā ar Word, Exel un interneta pārlūkprogrammām;
- Atbildības izjūta, precizitāte un pozitīva attieksme pret darbu;
- Labas komunikācijas un sadarbības spējas;
- Kā priekšrocības tiks uzskatītas pieredze un zināšanas priekšmetu restaurācijā, projektu sagatavošanā.

Papildu informācija:

- piedāvājam interesantu, atbildīgu darbu un sociālās garantijas;

 - darba laiks: normāls;

- darba līguma termiņš: uz nenoteiktu laiku;

- atlīdzība 725 EUR (bruto) mēnesī.

Pieteikumu (CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) ar norādi “Muzeja kultūrvēstures nodaļas vadītājs” lūdzam elektroniski sūtīt uz e-pasta adresi: muzejs@e-madona.lv līdz 25.07.2019. vai iesniegt personīgi Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā 312. kab. Skolas iela 12, Madonā. Informācija uzziņām pa tālruni: 64822481.

Pretendenti, kuri tiks atzīti par atbilstošiem minimālajām kvalifikācijas prasībām, tiks uzaicinās uz interviju.