Latvijas muzeju katalogs

Amatu māja, Ziemeļkurzemes Amatniecības konsultāciju centrs

Skolas iela 3, ventspils LV-3601

  • phone:  +371 63620174
GADA BALVU ATBALSTA:
Devītās Navigācijas sezonas noslēgums

 

31. oktobris. 2017

No 22.oktobra līdz 31.oktobrim Ventspils Amatu mājā noritēja Starptautiskais mazo formu keramikas simpozijs Navigācija IX

Ventspils Amatu mājā no 22.oktobra līdz 31.oktobrim strādāja piecas interesantas mākslinieces - Irina Čirikova (RU), Rūta Šipalyte (LT), Egle Einikyte - Narkevičiene (LT), Kristīne Nuķe - Panteļejeva (LV) un Ieva Jurka (LV). Tapa darbi porcelānā un melnajā akmens masā, un simpozijā kopumā paveikto varēs novērtēt tikai 31.oktobrī no plkst.17 līdz 19, jo pēc 31.oktobra noslēguma un mākslinieku radošā darbības prezentācijām simpozija izstādē var aplūkot tos darbus, kas tiek uzticēti Ventspils muzeja mākslas krātuvei. Simpozijs notiek ar Valsts Kultūrkapitāla atbalstu un kuratora Jāņa Kupča vadībā.

Otrdien, līdztekus mākslinieku radošo darbu prezentācijām, tiks atvērts arī simpozija Navigācija (2009 – 2016) katalogs, kurā apkopoti visu iepriekšējo astoņu simpoziju, vairāk nekā 42 mākslinieku 50 darbi, kas patlaban jau ir daļa no Ventspils muzeja mūsdienu mākslas kolekcijas.

Ieeja uz simpozija noslēgumu – bez maksas.

Ventspils muzejs

 
blog comments powered by Disqus