Amatu māja, Ziemeļkurzemes Amatniecības konsultāciju centrs

Skolas iela 3, ventspils LV-3601

• phone:  +371 63620174

Ugāles drāmas izrāde “Lauku gurķis”

24. jūlijs. 2018

24.jūlijā, plkst. 19:00 Ventspils Amatu mājas pagalmā viesosies Ugāles amatierteātris “Ugāles drāma” ar Guntas Drezovas lugu Ivetas Petes režijā “Lauku gurķis”.

Ventspils novada Ugāles pagasta amatierteātris "Ugāles drāma"' darbojas jau 15 gadus, teātra vadītāja ir Iveta Pete. Ugāles drāma, kurā darbojas dažādu paaudžu aktieri, aktīvi dodas viesizrādēs ar iestudējumiem - gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Izrādes “Lauku gurķis” galvenā tēma – sapņi, un tas, kā dažreiz sapņi var izmainīt cilvēka dzīvi. Pateicoties sapnim, pat īsts sliņķis piedzīvo pārvērtības. Bet to, kāds bija sapnis, būs redzams izrādē.

Lugas autore Gunta Drezova, arī pati ir amatierteātra režisore Bauskas novadā, čakli pieraksta “dzīves teātri” un draudzīgi dalās ar kolēģiem.

Ieeja ar muzeja ieejas biļetēm.

Ventspils muzejs