Latvijas muzeju katalogs

Andreja Upīša memoriālmāja ar dārzu

Daugavas 58, Skrīveros, Skrīveru novadā, LV-5125

  •  65197221
GADA BALVU ATBALSTA:
Novada svētki skrīveros

 

29. jūnijs – 30. jūnijs. 2012

29. un 30. jūnijā Andreja Upīša memoriālmājā Skrīveros, Daugavas ielā 58, notiks tradicionālie novada (Daugavas) svētki.

29. jūnijāplkst. 20.00 muzeja dārzā svētkus atklās tikšanās ar Latvijas TV videofilmas „Aktrise Ragārēs” radošo grupu – režisori Dainu Dumpi, aktieriem un skrīveriešiem, kuri 1996. gadā piedalījās filmas tapšanā. Filma uzņemta pēc Ilzes Kalnāres stāsta motīviem. Stāsta pamatā ir autores piedzīvotais Skrīveru pagasta „Barišos”1935. gada vasarā.

Pasākumu kuplinās arī Nacionālā teātra aktieri – skrīveriete Dace Bonāte un lieliskais Brīviņu saimnieks Uldis Dumpis. Uzstāsies Skrīveru kultūras centra jauktais koris „Dīvaja” un pūtēju orķestris diriģenta Ziedoņa Puķīša vadībā, bet plkst. 22.00 brīvdabas kino izrāde – Latvijas TV videofilma „Aktrise Ragārēs”.

30. jūnijā no plkst. 13.00 amatnieku tirdziņš, radošās darbnīcas un Skrīveru kultūras centra dziedošo kolektīvu koncerts „... jo dziedāju, jo skanēja”, plkst. 14.30 Skrīveru tekstilstudijas un vadītājas Baibas Vaivares darināto tērpu skate, bet no plkst. 15.00 koncerts, kurā piedalās Viļņas tautas mūzikas ansamblis „Vilnis”, Skrīveru kultūras centra dejotāji un mazie dziedātāji.Plkst. 18.00 Skrīveru teātra izrāde – Andreja Upīša komēdija „Apburtais loks”.

Novada svētki norisināsies arī Skrīveru kultūras centrā, kur tiks atklāta izstāde „Klūdziņa pie klūdziņas”, skanēs klasiskās mūzikas koncerts, kurā piedalīsies Berlīnes Pankovas baznīcas draudzes stīgu orķestris, būs apskatāma arī gleznošanas studijas „Dīva” darbu izstāde, bet svētku noslēgumā Skrīveru vidusskolas sporta laukumā spēlēs grupa „Labvēlīgais tips”, kā arī Skrīveru muzikanti, aicinot uz Zaļumballi.

 

Tuvāka informācija pa tālruni 67289767vai e-pastu: upits@memorialiemuzeji.lv, kā arī http://www.memorialiemuzeji.lv un http://www.upisamuzejs.lv

Informāciju sagatavoja Sandra Zobena,

Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste

 
blog comments powered by Disqus