Latvijas muzeju katalogs

Balvu novada muzejs

Brīvības 46, Balvi, LV-4501

  • phone:  +371 64521430
  • phone:   +371 28352770
GADA BALVU ATBALSTA:
LATGALES AINAVA

 

19. oktobris – 10. decembris. 2018

No 19.oktobra līdz 10.decembrim Balvu Novada muzejā būs apskatāma izstāde “Latgales ainavas’’.

Izstādē būs apskatāmas lielformāta fotogrāfijas no šogad izdotas grāmatas “LATGALES AINAVA’’. Fotogrāfiju autori ir dažādi Latvijas fotogrāfi, bet izstādes un grāmatas tapšanas procesu vadīja Igors Pličs.

Igors Pličs – fotomākslinieks,  profesionālu fotogrāfu asociācijas biedrs un uzņēmējs. Mācījies 34. Rīgas PTS foto nodaļā, Maskavas padomes vārdā nosauktā politehnikuma Foto tehnoloģijas nodaļā, foto meistarības fakultātē VEF kultūras un tehnikas pilī., 2010.gadā Latgales fotogrāfu biedrības dibināšanas iniciators. Aktīvi piedalās izstādes gan Latvijā, gan ārzemēs. 2008. g. publicēts Igora Pliča Latgales dabas ainavu fotoalbums "Acis redz, sirds deg. Latgales fotogrāfu biedrības darbības ietvaros izdoti divi fotoalbumi: "Latgale fotogrāfijās" un "Latgalietis XXI gadsimtā". Organizējis fotoamatieru darbu konkursu "Es mīlu tavu foto". Fotomākslinieka darbi ir vērojami publikācijās, prezentāciju materiālos un uz neskaitāmām pastkartēm. 2013.gadā apbalvots ar Ⅴ šķiras Atzinības krustu.

Izstāde un grāmata tapušas sadarbojoties Preiļu novada domei, Latgales fotogrāfu biedrībai, Latgales reģiona attīstības aģentūrai, SIA “Laura Plus” ar finansiālu VKKF un AS “Latvijas Valsts meži” atbalstu.

 

Janīna Vīksna

Balvu Novada muzeja

Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: muzejs@balvi.lv

Tālr.: +371 645 214 30

 
blog comments powered by Disqus