Latvijas muzeju katalogs

Bauskas pils muzejs

Pilskalns, Bauska, Bauskas raj. LV-3901

  •  63923793
GADA BALVU ATBALSTA:
Bauskas pilī uzstāsies Liepājas Simfoniskā orķestra ansamblis

 

6. aprīlis. 2013

6. aprīlī plkst. 18 Bauskas pils muzejā uzstāsies Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) ansamblis "Amber Sound Brass Quintet" ar koncertprogrammu "Spožais koncerts”, kurā skanēs baroka, džeza, kino mūzikas skaņdarbi un grupas trompetista Jāņa Ivuškāna aranžētā mūzika.

Koncertprogrammā iekļauti H.Mančini (Henry Mancini), A.Korelli (Arcangelo Corelli), G.F.Hendeļa (Georg Friedrich Händel) un citu komponistu skaņdarbi.

Grupas konferansjē un koncertprogrammas vadītājs - Dzintars Jurgelaitis - klausītājiem stāstīs par atskaņoto mūziku un izpildītājiem. Šajā koncertā būs neierasts instrumentu salikums - tubas vietā koncerta klausītāji dzirdēs bastrombonu.

Ansambļa sastāvā muzicē pieci mūziķi – trompetisti Jānis Ivuškāns un Viktors Hrustaļovs, Mārcis Auziņš (mežrags), Artūrs Hrustaļovs (trombons), Māris Zondaks (bastrombons). Repertuārā mūziķi cenšas iekļaut pēc iespējas plašākas stilistikas skaņdarbus – seno, džeza, klasisko un deju mūziku. Ansamblis regulāri tiekas mēģinājumos, slīpējot esošo un apgūstot jaunu repertuāru. Mūziķi par sevi saka, ka „Amber Sound Brass īpašā atšķirības zīme ir augsti lādēts, enerģētisks skanējums, savu instrumentu mīlestība un entuziasms pret kopēji iesākto lietu.”

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē, mākslas salonā Meistars Gothards un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauska.pils@e-apollo.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma.

Biļetes cena – 4,00 Ls. Sīkāka informācija pieejama mājas lapā: www.bauskaspils.lv.

 

 

Ilva Bitēna
Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste 

 

 
blog comments powered by Disqus