Bauskas pils muzejs

Pilskalns, Bauska, Bauskas raj. LV-3901

Bauskas pilī uzstāsies salonmūzikas grupa „Barkarola” un operdziedātāja Baiba Gaure

26. janvāris. 2013

Sestdien, 26.janvārī plkst. 16.00 Bauskas pilī notiks salonmūzikas ansambļa „Barkarola” un operdziedātājas Baibas Gaures koncerts. Koncertā skanēs viegli uztverama, romantiska, vieglā žanra mūzika - melodijas no mūzikliem, kinofilmām, populāru komponistu un izpildītāju labākie hīti.

Ansambļa oriģinālā skanējuma pamatā ir arfa, kas izpildījumam dod vieglumu un graciozitāti. Skaņdarbus atskaņos īpašs stīgu instrumentu sastāvs – Daniela Igaune (vijole), Liene Golovacka (vijole), Sandra Grīnberga (čells) un Inita Neilande (arfa).

Grupa izveidojusies pirms deviņiem gadiem. Visas mākslinieces ir absolvējušas Latvijas Mūzikas akadēmiju, spēlējušas Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra, Latvijas Nacionālās operas orķestra, Lietuvas Nacionālā simfoniskā orķestra, Liepājas simfoniskā orķestra, Jūrmalas kamerorķestra, Vidzemes kamerorķestra, salonmūzikas ansambļa „Kaprīze” sastāvā. Mūziķes vieno arī pedagoga darbs Juglas mūzikas skolā. Grupas nosaukums radies no Žaka Ofenbaha  skaņdarba „Barkarola”. Grupas repertuārā ir klasiskā, romantiskā un salonmūzika.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē, mākslas salonā Meistars Gothards un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauska.pils@e-apollo.lv (rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma).

Biļetes cena – 4,00 Ls. Sīkāka informācija pieejama mājas lapā: www.bauskaspils.lv

Ilva Bitēna
Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste

bauska.pils@gmail.com