Latvijas muzeju katalogs

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs

Pils laukums 9, Cēsis, LV 4101

  •  64121815
  •   28318318
GADA BALVU ATBALSTA:
Cēsu pilī piedāvā aktivitāšu mugursomu ģimenēm

 

Cēsu Viduslaiku pils piedāvā jaunu aktivitāti ģimenēm ar bērniem- aktivitāšu mugursomu. Cauri pils izzināšanu labirintiem ģimenes vedīs sikspārnēna Valtera sagatavoti uzdevumi, norādes, rēbusi un mīklas.

Siltajām pavasara dienām iestājoties, no ziemas miega ir modušies arī sikspārņi, kuri ziemas miegu gulēja pils pagrabos. Ģimenes ar bērniem ciemos pie sevis aicina sikspārnis Valters, kura vadībā pili varēs iepazīt zīmējot, šifrējot, savienojot, meklējot, mērot un, protams, ļoti vērīgi skatoties.

Ikviena ģimene, kurā aug 5 līdz 10 gadus veci bērni, būs īpaši gaidīta Cēsu viduslaiku pilī, lai ar speciālas aktivitāšu mugursomas palīdzību atklātu varenās pils noslēpumus. Sikspārnēna Valtera Mugursomā atradīsies bagātīgi ilustrētas aktivitāšu un uzdevumu lapas, sikspārnēna sakrātā viduslaiku būvmateriālu kolekcija, kā arī spēles, kas ļaus dalībniekiem kļūt par īstiem pils vēstures detektīviem.

Šobrīd Sikspārnēna Valtera mugursomas izmatojušas jau vairākas ģimenes! Lūk, izteiktās atziņas:

-„Spēlējot spēles un pildot uzdevumus atklājām tik daudz jauna”

-„Mūsu ģimene ir sajūsmā par jauko ideju. Noteikti nāksim atkal”

-„Pateicoties mugursomām Cēsu pilsdrupu apmeklējums bija jautrs un vienlaicīgi arī ļoti izglītojošs” - „Cēsu pils sikspārnēns Valters mūsu brīvdienu padarīja ļoti īpašu”

Aktivitāšu mugursomu var saņemt Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9), iegādājoties ģimenes biļeti. Sīkāka informācija pa tālruni 64121815, mob.28318318, vai www.turisms.cesis.lv

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 
blog comments powered by Disqus