Latvijas muzeju katalogs

Jāņa Akuratera muzejs

O. Vācieša ielā 6a, Rīgā, LV 1004

  •  67619934
GADA BALVU ATBALSTA:
Jūtu spogulis

 

7. marts. 2012

Plkst. 18.00 Jāņa Akuratera muzejā Torņakalnā, O. Vācieša ielā 6a notiks Aijas Celmas un Gundara Riekstiņa dubultautorvakars "Jūtu spogulis".

Programmā:

Aijas Celmas dzeja autores lasījumā

Gundara Riekstiņa dziesmas ar Aijas Celmas, Ingas Andersones, Vitas Balamas, Aleksandra Čaka, Sarmītes Gausiņas-Elksnes, Alfrēda Krūkļa, Anitas Skrjabes, Austras Skujiņas, Rasmas Urtānes, Edvarta Virzas u. c. autoru dzeju.

Aija Celma dzimusi, augusi un ilgus gadus dzīvojusi Kuldīgā, bet nu jau četrpadsmit gadus viņas dzīvesvieta ir Dobele.

Publicējusies Jelgavas latviešu biedrības literātu literārajā almanahā „Zemgales vācelīte” 2009., 2010., 2011. gada izdevumos un Dobeles novada literātu 2010. gadā izdotajā almanahā „Spārni”. 2011. gadā kopā ar Elitu Bičevsku un Mārīti Bikovsku tapis kopīgs dzejas krājums „Novadu sasaukšanās”.

„Kas mani pamudinājis rakstīt dzeju? Domāju, iespēja dalīties savā dvēseles lidojumā ar citiem. Arī pieejamais internets. Mani lasītāji ir draugiem.lv lietotāji, kas paši tiecas ar mani iepazīties, ne tikai lasot, bet arī satiekot dzīvē un kļūstot par patiesiem draugiem. Man ir prieks, ka mani lasītāji saprot dzejas domu, ko es esmu gribējusi teikt, un tādēļ daudzi to pat izmanto, sūtot kā sveicienus draugiem, apsveikumos, vai arī vienkārši – ievietojot sev pieejamākās personīgajās dienasgrāmatās, par ko man ir prieks,” kādā intervijā pagājuša gada Dzejas dienās stāsta Aija Celma.

Ar Aijas Celmas vārdiem tapis arī gana daudz dziesmu. Viens no mūzikas autoriem ir Gundars Riekstiņš.

Gundars Riekstiņš ģitāru spēlē no 14 gadu vecuma, dziesmas raksta no 16 gadu vecuma. Spēlējis grupās kā solo/ritma ģitārists. Piedalījies festivālā „Bildes”. Pašlaik uzstājas kā folkmūziķis, izpildot savas dziesmas.

Ieeja par ziedojumiem. 

Tuvāka informācija pa tālruni 26703293 (Maira Valtere) vai e-pastu: akuraters@memorialiemuzeji.lv, kā arī www.akurateramuzejs.lv un www.memorialiemuzeji.lv

 

Informāciju sagatavoja

Sandra Zobena,

Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste

T: 67229980

 

 
blog comments powered by Disqus