Jēkabpils vēstures muzejs

• fax #65221042

Komponistes Ilzes Arnes mūzikas vakars

8. augusts. 2013

8. augustā pulksten 19.00 Krustpils pilī notiks komponistes Ilzes Arnes mūzikas vakars.

Jēkabpils Vēstures muzejā turpinās Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītais koncertu cikls „Skaņu klasika”. Jūnijā bija iespēja baudīt ērģeļmūzikas koncertu, veltītu izcilā ērģelnieka Pētera Sīpolnieka simtgadei. Augustā aicinām jau uz otro koncertu. Šoreiz mūsu novadnieces, komponistes Ilzes Arnes mūzikas vakars.

Ilze Arne ir dzimusi Rīgā, bērnību pavadījusi Jēkabpilī. Un joprojām mēs viņu saucam par savējo. Ilzes Arnes daiļrade ir krāsaina un daudzveidīga - skaņdarbi un dziesmas bērniem, vokāli simfoniskā mūzika, kora dziesmas.

Viens no Ilzes Arnes mūzikas ilgdzīvošanas noslēpumiem ir tās saikne ar melodiju. Šoreiz savā ceļā uz klausītāju sirdīm tā dosies Krustpils pilī 8. augusta vakarā. Koncertā piedalīsies Raimonds Bramanis (tenors), Baiba Berķe (mecosoprāns), Paula Bobrova (vijole). Pie klavierēm komponiste Ilze Arne.

Ieeja koncertā bez maksas.

Kate Zaharova
Muzeja komunikāciju nodaļas vadītāja