Jēkabpils vēstures muzejs

• fax #65221042

Svētā Valentīna dienas notikumi muzejā

12. februāris – 14. februāris. 2015

12. un 14. februārī Krustpils pilī notiks Valentīndienai veltīti pasākumi. 12. februāri dāvanu gatavošana. 14. februārī pilij pagarināts darba laiks, tā būs atvērta līdz plkst.18.

Ar katru gadu arvien lielāku popularitāti Latvijā iegūst romantiskākie un aizkustinošākie svētki - Valentīndiena. Lai arī šie nav latviešu svētki, ar laiku tos esam pielāgojuši mūsu mentalitātei un, pat piedēvējuši latviskākus nosaukumus, kā, piemēram, Sirsniņu diena, Mīlestības svētki. Ārzemēs un arī Latvijā, šajā dienā mīļotie cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām pastiprināti pauž savu mīlestību viens otram.

Gaidot Valentīndienu, 12. februārī plkst. 18.00 aicinām apmeklēt Krustpils pils cikla „Ceturtdiena pilī” pasākumu, kurā iepazīsimies ar šo svētku vēsturi, gatavosim saviem mīļajiem īpašas svētku dāvanas - aromātiskas, dabīga sastāva ziepes romantiskai noskaņai. Kā arī, atbilstoši tematikai, tās iesaiņosim.

Ja Svētā Valentīna dienā, 14. februārī, esat ieplānojuši doties ārpus mājas, tad aicinām Jūs atnākt uz Krustpils pili un izbaudīt pils īpašo mistikas un romantikas auru. Šajā sestdienā muzejs strādās garākas darba stundas - pils būs atvērta no plkst. 10 līdz 18.

Kate Zaharova