Jēkabpils vēstures muzejs

• fax #65221042

100 iemesli lepoties ar Jēkabpili

5. maijs – 31. decembris. 2018

No 2018. gada 5. maija līdz 2019. gada 31. decembrim Jēkabpils Vēstures muzeja Izstāžu zālē būs iespējams aplūkot Latvijas simtgadei veltīto izstādi “100 iemesli lepoties ar Jēkabpili”.

Jēkabpils ir Daugavas auklēta, daudznacionāla, multikulturāla, plūdu un notikumu rūdīta, novadu krustcelēs nolikta divu krastu pilsēta ar senu vēsturi. Jēkabpilij ir savs kultūrvēsturiskais mantojums, draugi un sadarbības partneri tuvās un tālās zemēs, brīnišķīga daba, savi cilvēki,  izcili profesionāļi, kuri veido pilsētas vēsturi un veicina tās sekmīgu attīstību.

Latvijas simtgadei veltītā izstāde vēsta par 100 iemesliem būt lepniem ar Jēkabpili, simts spilgtiem pārmaiņu veicējiem, virzītājspēkiem un iedvesmotājiem, par arhitektūru, sakrālo mantojumu, sportu, mūziku, uzņēmumiem, vēstures liecībām un norisēm.

Jēkabpils Vēstures muzejs aicina ikvienu iedzīvotāju un viesi iepazīt mūsu pilsētu caur šiem simts lepošanās iemesliem. Izglītības iestāžu audzēkņiem piedāvājam aplūkot izstādi un noklausīties padziļinātu stāstījumu par izstādē redzēto. Skolām viesošanos muzejā lūdzam pieteikt zvanot uz tālruni 65221042.

Ieejas maksa izstādē ir 0.50 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem - 0.30 eiro.

Informāciju sagatavoja:

Kate Riekstiņa