Jūrmalas pilsētas muzejs

Tirgoņu iela 29, Majori, Jūrmala, LV - 2015

muzejs@jurmala.lv

• phone:  Tālr. 67761915, 67764746 Fax 67761912

Jūrmalā norisināsies septītā starptautiskā jūras ainavu izstāde "Marina"

6. jūlijs – 15. augusts. 2012

6.jūlijā Jūrmalas pilsētas muzejā tiks atklāta jau septītā starptautiskā jūras ainavu izstāde "Marina 2012", kas turpina iepriekšējos gados sākto tradīciju, kas paredz popularizēt jūras ainavas un to glezniecības tradīcijas Jūrmalā un Latvijā.

Šoreiz savu sniegumu marīnas žanrā rādīs Latvijas mākslinieki, kā arī mākslinieki no Lietuvas, Vācijas, Krievijas un Gruzija.

Ekspozīciju papildinās dzintara izstrādājumi un rotas no Jūrmalas pilsētas muzeja un Skaidrītes Kolmanes privātkolekcijas. Izstrādājumi tapuši pagājušajā gadsimtā, un to autori ir tajā laikā pazīstami juvelieri Mārtiņš Gintēns, Arnolds Rozēns un Jānis Kolmanis. Tāpat jaunas vēsmas ienesīs arī mākslinieces Ievas Janelsiņas brīvā laika un pludmales tērpi, kas eksponēti uz manekeniem radīs cilvēka klātbūtnes efektu jūras ainavā.

Izstādes atklāšana notiks plkst.17, un tajā piedalīsies izstādes mākslinieki, kā arī eksotisko deju teātris "Karinedance".

Jūras ainavu izstāde "Marina 2012" Jūrmalas pilsētas muzejā būs apskatāma līdz 5.augustam.

Aira Ozoliņa,

muzeja galvenā speciāliste izstāžu darbā