Jūrmalas pilsētas muzejs

Tirgoņu iela 29, Majori, Jūrmala, LV - 2015

muzejs@jurmala.lv

• phone:  Tālr. 67761915, 67764746 Fax 67761912

Jūrmalas mākslinieku grupas gada izstāde Jūrmalas pilsētas muzejā

6. janvāris – 29. janvāris. 2012

Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) apskatāma Jūrmalas mākslinieku grupas gada izstāde, kura veltīta Jūrmalas pilsētas muzeja 50 gadu jubilejai.

Mākslinieki periodā no iepriekšējās darbu skates čakli strādājuši un ir gatavi piepildīt muzeja telpas ar jauniem, vēl neizstādītiem mākslas darbiem, kurus apmeklētāji varēs baudīt visu janvāra mēnesi.

Aizvadītajā gadā ir notikušas vairākas kopizstādes Bulduru mākslinieku mājā, kā arī Eināra Plūksnas, Jāņa Veisa, Emīla Braunberga, Andreja Ģērmaņa un citu mākslinieku personālizstādes dažādu pilsētu muzejos un izstāžu zālēs. Ozoliņu tandēms ar grafiku un fotogrāfiju ceļojošo izstādi aktīvi šajā gadā popularizējis Jūrmalu dažādās Lietuvas pilsētās (Paņeveža, Ukmerģe, Utena), bet izstāde „Lietuva Jūrmalnieku skatījumā” bija skatāma Viļņā.

Blakus vecmeistaru Valda Buša, Jāņa Veisa, Eināra Plūksnas, Emīla Braunberga u.c. darbiem, šajā izstādē būs apskatāmi arī vidējās paaudzes mākslinieku – Mairas Veisbārdes, Ineses Ziemeles, Laines Kainaizes, Ralfa Jansona, Andreja Ģērmaņa un Olitas Gulbes darbi. Īpaši pārsteidzoši vienmēr ir ādas mākslinieces Ildas Sīlis un keramiķes Rudītes Jēkabsones darbi. Šajā kompānijā labi jūtas arī fotogrāfi, kuru darbi pēdējos gados vienmēr ir eksponēti Jūrmalas mākslinieku rīkotajās grupu izstādēs.

Informāciju sagatavoja:

Inta Liniņa – Ozoliņa

Jūrmalas mākslinieku grupas valdes locekle