Latvijas muzeju katalogs

Jūrmalas pilsētas muzejs

Tirgoņu iela 29, Majori, Jūrmala, LV - 2015

muzejs@jurmala.lv 

  • phone:  Tālr. 67761915, 67764746 Fax 67761912
GADA BALVU ATBALSTA:
Krievu romanču vakars Jūrmalas pilsētas muzejā

 

25. janvāris. 2013

25. janvārī plkst. 17.00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) skanēs krievu romances Viktora Kozlitina izpildījumā (baritons, ģitāra).

Krievu romances ir viena no krievu kultūras pērlēm, tās dvēseles atspulgs. Koncertā skanēs skaistākās no senajām krievu romancēm. Ikviena no tām apbur ar savu melodisko temperamentu, skumjām un prieku. Programmā ietverti P. Ļeščenko, P. Bulahova, V.Varlamova, B. Fomina skaņdarbi.

Viktors Kozlitins dzimis 1957.gadā, Uralā, Čeļabinskas/Krievija/ apgabalā. Sācis dziedāt jau agrā bērnībā un uzsver to, ka: „Uz skatuves es jūtos ļoti brīvi un dziedāšana man vienmēr ir sagādājusi lielu gandarījumu. Es ar prieku atceros savu pirmo uzstāšanos sešu gadu vecumā, kas notika Korkino /Krievija/ pilsētas kultūras namā. 1976. gadā liktenis mani aizveda uz Liepāju, kur dienēju armijā. Trīs gadus armijas orķestrī spēlēju saksofonu. Pēc armijas pabeidzu Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas V. Zilpaušas vokālo klasi un pēc tās beigšanas astoņus gadus dziedāju Latvijas Nacionālās operas korī. Pirmie mani solo koncerti notika jau 90-tajos gados Vācijā. Tad arī izveidoju krievu romanču un krievu tautas dziesmu programmas”.

Viktora Kozlitina repertuārs ir ļoti daudzveidīgs, kurā iekļautas gan Vladimira Visocka dziesmas, gan arī dziesmas no krievu kinofilmām, klasiskās romances un operu ārijas.

Biļetes uz Viktora Kozlitina krievu romanču vakaru Biļetes iespējams iegādāties iepriekš, kā arī pirms koncerta Jūrmalas pilsētas Muzejā Biļetes iespējams iegādāties iepriekš, kā arī pirms koncerta Jūrmalas pilsētas Muzejā iespējams iegādāties iepriekš, kā arī pirms koncerta Jūrmalas pilsētas muzejā. Biļetes cena – 3.00 Ls, pensionāriem – 2.00 Ls.

 

 

Inessa Soleičuka

Tālr.: 67761915

 

 

 

 
blog comments powered by Disqus