Latvijas muzeju katalogs

Jūrmalas pilsētas muzejs

Tirgoņu iela 29, Majori, Jūrmala, LV - 2015

muzejs@jurmala.lv 

  • phone:  Tālr. 67761915, 67764746 Fax 67761912
GADA BALVU ATBALSTA:
Mūžu dzīvo - mūžu mācies

 

7. augusts – 18. augusts. 2013

7. augustā plkst. 15.00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) tiks atklāta zīmēšanas un gleznošanas studijas "Mūžu dzīvo, mūžu mācies" dalībnieku izstāde ar tādu pašu nosaukumu.

Jūrmalas pilsētas muzejā kopš pagājušā gada novembra darbojas zīmēšanas un gleznošanas studija „Mūžu dzīvo, mūžu mācies”, kuru apmeklē vairāki desmiti jūrmalnieku. Tā ir Jūrmalas vēstures un mākslas biedrības izlolota ideja, kas realizēta pateicoties Jūrmalas pilsētas domes finansiālajam atbalstam, kad profesionāla pasniedzēja vadībā Jūrmalas visdažādāko profesiju pārstāvjiem ir iespēja apgūt un padziļināt savas zināšanas zīmēšanā, kā arī akvareļa, akrila vai temperas glezniecībā. Studiju apmeklē visdažādāko profesiju pārstāvji, tie ir sociālie darbinieki, lietišķās mākslas meistari, pensionāri u.c. Šie cilvēki vēlas ne tikai apgūt iemaņas zīmēt un gleznot, bet arī ar izprast mākslas darba radīšanas procesu.

Jūnija sākumā noslēdzās pirmais mācību periods Jūrmalas pilsētas muzeja telpās, tad izbraukums plenērā un vairākas mācību stundas pilsētā. Tā rezultātā darbu ir pietiekoši, lai varētu veikt atskatu par pirmo mācību periodu.

Šajā izstādē savus darbus eksponēs arhitekte Aija Bernharde, sociālā darbiniece Daina Brasa, lietišķās mākslas meistares Ieva Legzda un Ludmila Sokolova, protēziste Inese Rupaine, kaligrāfe Daina Prūse, restauratore Ārija Ubarste, reklāmas māksliniece Tamāra Heidemane  u.c. Protams, visi audzēkņi savā varēšanā vēl nav gatavi izstādīties, tādēļ mācības turpināsies arī nākamajā sezonā. Jaunais mācību gads sāksies septembrī!

Izstāde „Mūžu dzīvo – mūžu mācies” Jūrmalas pilsētas muzejā būs skatāma līdz 18. augustam.

 

Baiba Māzere,

Tālr.: 28355739

           

 
blog comments powered by Disqus