Jūrmalas pilsētas muzejs

• phone:  Tālr. 67761915, 67764746 Fax 67761912

Starptautiskā kaķu izstāde „CAT WAVE 2013” Jūrmalas pilsētas muzejā

10. augusts. 2013

10. augustā no plkst. 10.00 - 17.00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) kaķu mīļotāju klubs „Cat’s Meow” jau trešo reizi Jūrmalas pilsētā rīkos starptautisku kaķu izstādi „CAT WAVE 2013".

Izstādē piedalīsies minkas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Tiks pārstāvētas tādas kaķu šķirnes kā – Donas un Kanādas sfinkss, peterbolds, meinkūns, Ēģiptes mau, britu īsspalvainais, persijas, skotu folds, Devonas un Korniš rekss, Siāmas un Taizemes kaķis, mekongs, burma, bombejs un citu šķirņu pārstāvji. Kopumā izstādē piedalīsies aptuveni 85 kaķi.

Izstādes laikā notiks WCF ringi – speciālie kaķu šovi, kuros piedalīsies dažādu kaķu šķirņu pārstāvji un sacentīsies par labākā kaķēna un labākā pieaugušā kaķa ringā titulu. Profesionāls kaķu eksperts šova laikā izstādes apmeklētājiem pastāstīs par katru kaķu šķirni atsevišķi.

Izstādes noslēgumā būs labāko kaķu apbalvošana Best in Show.

Aija Nuke,

Kaķu mīļotāju kluba „Cat's Meow”

Valdes locekle