Latvijas muzeju katalogs

Jūrmalas pilsētas muzejs

Tirgoņu iela 29, Majori, Jūrmala, LV - 2015

muzejs@jurmala.lv 

  • phone:  Tālr. 67761915, 67764746 Fax 67761912
GADA BALVU ATBALSTA:
Tikšanās ar Jāni Anmani jubilejas izstādē

 

18. novembris. 2013

 18. novembrī plkst. 15.00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) Jāņa Anmaņa jubilejas mākslas izstādē „Mans gaismas ceļš” notiks tikšanās ar autoru un jaunā muzikālā diska simfoblūzs – improvizācija „Ceļojums” prezentācija, kā arī iepazīšanās svētki ar Zvaigznes ABC jaunizdoto grāmatu – Jānis Anmanis „Pieskāriens”.

Latvijas izcilā un nepieradinātā multimākslinieka Jāņa Anmaņa darbu izstāde „Mans gaismas ceļš” atklāj meistara pasaules redzējumu un uzticību saviem jaunrades ideāliem. Ik gleznā, medaļā, dzejā, mūzikā, dažādās performancēs, saistītās arī ar operetes žanra nokrāsām, jaušama cilvēka alkas pēc gaismas cilvēku dvēselēs.

Meistars turpina savu „Gaismas ceļu”, jo viņa māksla ir viņa dzīve. Šī izstāde apliecina Jāņa Anmaņa brīvo mākslas lidojumu un uzticību saviem ideāliem, kuras pamatā ir mīlestība pret savu dzimteni Latviju.

Izstādē redzamas gleznas no dažādiem mākslinieka radošās darbības periodiem - skatītāji var iepazīties gan ar 60-tajos un vēlākajos gados radītiem darbiem, gan pēdējos gados tapušajām gleznām. Izstādītas arī mākslinieka veidotās miniatūras un medaļas, bet studija veltīta sievietes skaistumam un harmonijai.

Jāņa Anmaņa jubilejas personālizstāde „Mans gaismas ceļš” Jūrmalas pilsētas muzejā apskatāma līdz 24. novembrim.

 

 

Diāna Josta,

Jūrmalas pilsētas muzeja

Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste

Tel.67761916

 

 
blog comments powered by Disqus