Krišjāņa Barona muzejs

Krišjāņa Barona ielā 3, dzīv. 5, Rīga, Rīgas raj. LV-1050

Trešā nodarbība „Pastāsti, omīt!” – ekskursija uz Brāļu kapiem

23. maijs. 2015

Krišjāņa Barona muzejā, K. Barona ielā 3–5, turpinās nodarbību cikls OMA ŠODIEN LABĀ OMĀ! Trešā nodarbība „Pastāsti, omīt!” – ekskursija uz Brāļu kapiem – notiks 23. maijā. Tikšanās plkst. 11.00 muzejā vai plkst. 12.00 pie Brāļu kapu ieejas.

• Piemiņas brīdis pie Lāčplēša ordeņa kavaliera, Krišjāņa Barona mazdēla Kārļa Barona atdusas vietas

• Neliela pastaiga pa Brāļu kapiem Latvijas armijas virsnieka Artura Barona vadībā

• Saruna muzejā par to, kā audzināt Latvijas patriotu un ieaudzināt bērnos cieņas pilnu attieksmi pret senču atdusas vietām. Vada Dita Barona un Andris Ērglis

• Dziesmas tēvzemei un varoņiem

Tāpat kā iepriekšējā gadā, projektā aicināti piedalīties Rīgas seniori (vectētiņi un vecmāmiņas) un Rīgas skolu jaunāko klašu audzēkņi, lai, tiekoties reizi mēnesī, gūtu dzīves pieredzi un saņemtu dzīvesprieku. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Sadarbības partneri – Rakstnieku muzeju biedrība PILS un Hroniski slimo bērnu biedrība „Sūrābele”.

Sandra Zobena,

Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste