Kuldīgas novada muzejs

Pils iela 5, Kuldīga, LV-3301

• phone:  +371 633 50179

„Eiropas kultūras mantojuma dienu” ietvaros rādīs filmu „Tilts Kuldīgai, tilts uz pasauli”

8. septembris. 2012

8. septembrī, plkst. 21:00 Kuldīgas brīvdabas kinoteātrī „Goldingen Cinema”  būs iespēja noskatīties 2007. gadā tapušo „TV Skrunda” veidoto informatīvi dokumentālo filmu "Tilts Kuldīgai, tilts uz pasauli”. Seanss ir daļa no „Eiropas kultūras mantojuma dienu” programmas.

„2004. gadā Kuldīgas vecpilsēta Ventas senlejā iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma priekšsarakstā . 2007.gadā Kuldīgā notika starptautiska konference , „Tilts Kuldīgai, tilts uz pasauli”, kurā speciālisti no dažādām valstīm dalījās pieredzē, kas darāms, lai veiksmīgi iekļūtu Pasaules mantojuma pamatsarakstā. Skrundas televīzijas veidotajā filmā fiksēti konferencē izskanējušie speciālistu viedokļi, pati pilsēta un dažādi kultūras pasākumi, kuri tika rīkoti konferences dalībniekiem.”

„Eiropas kultūras mantojuma dienas” septembra otrajā nedēļas nogalē Latvijā norisināsies jau 18.reizi. Šī gada tēma - "Baltijas jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu kultūras mantojums".

Ieeja uz visiem „Goldingen Cinema” kino seansiem bez maksas!

Informāciju sagatavoja:

Krista Jansone

„Goldingen Cinema ” projekta vadītāja

Tel: 27020584

E- pasts: krista.jansone@kuldiga.lv

Info:  pilsetasdarzs.kuldiga.lv/goldingen-cinema ; draugiem.lv/goldingencinema; twitter.com @goldingencinema