Kuldīgas novada muzejs

Pils iela 5, Kuldīga, LV-3301

• phone:  +371 633 50179

Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas darbu prezentācija

4. augusts – 12. augusts. 2012

11. augustā 22.00 Kuldīgas muzeja brīvdabas kinoteātrī “Goldingen Cinema” notiks Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas (International Summer School of Photography, ISSP) gala darbu projekciju prezentācija.

No 4. – 12. augustam Kuldīgā, Pelču muižā norisinās, profesionāļu aprindās par Eiropā labāko dēvētā fotogrāfijas vasaras skola- ISSP- Latvijā norisinās jau septīto gadu. Šogad Kuldīgā pulcēsies 73 fotogrāfi no 24 pasaules valstīm, kas atlases kārtībā ieguvuši iespēju piedalīties augsta līmeņa laikmetīgās fotogrāfijas mākslinieku vadītās meistarklasēs. Visu nedēļu studenti pasniedzēju vadībā strādās pie jaunu fotogrāfijas sēriju veidošanas, eksperimentēs un izaicinās vidi un priekšstatus par sevi un fotogrāfiju.

"Goldingen Cinema" darbojas Kuldīgas Pilsētas dārzā, sestdienu novakarēs no 28. aprīļa līdz 1. septembrim, kā arī piedāvā īpašas kinoprogrammas pilsētas pasākumos sniedzot lielisku iespēju baudīt gan mākslas un animācijas filmas, gan dokumentālo kino un videomākslas projektus. Kinoteātris ierīkots, pateicoties Eiropas Savienības līdzfinansētajam projektam „Kuldīgas Pilsētas dārza kā pievilcīgas tūrisma teritorijas attīstība”.

Ieeja uz visiem „Goldingen Cinema” kino seansiem bez maksas!

Informāciju sagatavoja:

Krista Jansone

„Goldingen Cinema ” projekta vadītāja

Tel: 27020584

E- pasts: krista.jansone@kuldiga.lv

Info:  pilsetasdarzs.kuldiga.lv/goldingen-cinema ; draugiem.lv/goldingencinema; twitter.com @goldingencinema