Latvijas Ugunsdzēsības muzejs

Hanzas iela 5, Rīga, LV1045

• fax 67075949

Četru jaunās paaudzes fotogrāfu darbu izstāde “Mēs Jūs mīlam”

26. septembris – 26. oktobris. 2015

No 26. septembra līdz 26. oktobrim Latvijas Ugunsdzēsības muzejā Hanzas ielā 5, Rīgā Latvijas ugunsdzēsības 150. gadskārtai veltītu pasākumu ietvaros, ilggadējas radošas sadarbības ar foto kursu studiju rezultātā skatāma četru daiļā dzimuma jauno fotogrāfu darbu izstāde “Mēs Jūs mīlam”.

Četras Nikolaja Bogdānova- Trifanova foto kursu absolventes “Fotogrāfienes” : Aleksandra Saveļjeva, Irīna Barkāne, Katrīna Kvjatkovska un Olga Ivanova sniedz ar aizrautību un pietāti pret filmējamo objektu sagatavotu pārskata izstādi “Mēs Jūs mīlam”.

Savos darbos autores iemūžinājušas klasiskās vērtības- dabu, cilvēkus un vidi.

Izstāde papildina Latvijas ugunsdzēsības attīstības 150 gadiem veltīto pasākumu klāstu un muzeja ekspozīciju, fotogrāfijas uzrunā katru no mums, neviļus atgādinot par ugunsdzēsēju un glābēju misiju- glābt un saglabāt.

Esam gandarīti un sveicam jaunās mākslinieces ar pirmizrādi, vēlam arī turpmāk piedāvāt interesentiem arvien saturīgākus darbus ar oriģinālu, jaunu, individuālu skatījumu un plašu tematiku.

Aivars Mednis,

Latvijas Ugunsdzēsības muzeja direktors