Latvijas muzeju katalogs

Liepāja okupāciju režīmos

K. Ukstiņa ielā 7/9, Liepājā, LV-3401

  •  63420274
  •   27048864
GADA BALVU ATBALSTA:
Laternu stundā

 

23. janvāris – 24. februāris. 2019

Trešdien, 23. janvārī, plkst. 17 Liepājas muzeja filiālē “Liepāja okupāciju režīmos” K. Ukstiņa ielā 7/9 atklās  fotodarbu izstādi “Laternu stundā”. Izstādē skatāmi 20 Ilgas Lasmanes, Ilonas Gabaliņas  Kilas, Normunda Kaprano un Rolanda Drāznieka fotodarbi.

Izstāde ir stāsts par Liepāju. Par to, kā Liepājā pamazām uz vakara pusi norimst dienas duna, kad liepājnieki pēc savām dienas gaitām dodas mājās, un iestājas vakara laiks.

Viena pēc otras iedegas ielu laternas un māju logos spīd gaismiņas. Ielas paliek arvien tukšākas un klusākas. Cilvēku tajās ir pavisam maz, un lielākā daļa nemaz neredz un nezina, cik krāšņa un interesanta ir pilsēta vakara gaismās.

Izstādes autori ir pratuši apstādināt mirkli, ieraudzīt Liepāju pavisam citādāku un savādāku. Kā saka autori: “Mūsu izstāde „Laternu stundā” tapa tāpēc, lai parādītu, cik skaista ir  Liepāja arī naktī.”

Izstāde ir Ilgas Lasmanes, Ilonas Gabaliņas –  Kilas, Normunda Kaprano un Rolanda Drāznieka otrais kopdarbs. Pirms gada muzeja filiālē varēja skatīt viņu pirmo kopizstādi “Četri elementi”, kas guva skatītāju atzinību.

Izstāde Liepājas muzeja filiālē “Liepāja okupāciju režīmos”, K. Ukstiņa ielā 7/9, skatāma no 23. janvāra līdz 24. februārim. Ieeja – bez maksas.

 

Sandra Šēnina,

Liepājas muzeja filiāles

“Liepāja okupāciju režīmos” vadītāja

 
blog comments powered by Disqus