Rakstniecības un mūzikas muzejs

Pils laukums 2, Rīga, LV - 1050

• fax 67216425

Bērniem iespēja iepazīt un ieskandināt pūšaminstrumentus

19. janvāris. 2013

Sestdien, 19. janvārī, plkst. 11 Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks cikla pirmsskolas un sākumskolas bērniem ar vecākiem Kas tu esi? pasākums, kurā piedalīsies pūšaminstrumentu meistare Ieva Birzkopa.

Sarīkojumā bērniem un vecākiem būs iespēja tuvāk apskatīt dažādus pūšamos instrumentus, iepazīt to skanējumu un tehniskās iespējas, kā arī pašiem izmēģināt instrumentu ieskandināšanu, pasākuma beigās izveidojot kopīgu priekšnesumu. Laipni gaidīti mazi un lieli, mammas un tēti, brāļi un māsas – it visi, kam vien ir vēlme izmēģināt kaut ko jaunu.

Šajā sezonā cikla Kas tu esi? pasākumos Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) varēs iepazīties ar dažādiem mūzikas instrumentiem un mūziķiem, kas tos spēlē.

Nākamajos cikla Kas tu esi? pasākumos piedalīsies:

• 16. februārī – saksofonu kvartets N[ex]t Move

• 16. martā – koklētāja Laima Jansone

• 20. aprīlī – vijolniece Liene Brence

Biļetes cena: 1,00 Ls. Ģimenes biļete: 2,00 Ls (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam).

Maija Treile

Rakstniecības un mūzikas muzeja