Rakstniecības un mūzikas muzejs

Pils laukums 2, Rīga, LV - 1050

• fax 67216425

Bērniem iespēja iepazīt un ieskandināt vijoli

16. marts. 2013

Sestdien, 16. martā, plkst. 12 Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks cikla pirmsskolas un sākumskolas bērniem ar vecākiem Kas tu esi? pasākums, kurā Liene Brence iepazīstinās ar vijolēm un tām līdzīgiem mūzikas instrumentiem.

Sarīkojumā bērniem un vecākiem būs iespēja uzzināt vairāk par lociņinstrumentiem, iepazīt to skanējumu un tehniskās iespējas, kā arī pašiem izmēģināt instrumentu ieskandināšanu, pasākuma beigās izveidojot kopīgu priekšnesumu. Laipni gaidīti mazi un lieli, mammas un tēti, brāļi un māsas – it visi, kam vien ir vēlme izmēģināt kaut ko jaunu.

Šajā sezonā cikla Kas tu esi? pasākumos Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) ir iespēja iepazīties ar dažādiem mūzikas instrumentiem un mūziķiem, kas tos spēlē. Noslēdzošais cikla pasākums notiks 20. aprīlī plkst. 11:00, kad mūziķe Laima Jansone iepazīstinās ar kokli.

Biļetes cena: 1,00 Ls. Ģimenes biļete: 2,00 Ls (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam).

Maija Treile

Rakstniecības un mūzikas muzeja