Rakstniecības un mūzikas muzejs

Pils laukums 2, Rīga, LV - 1050

• fax 67216425

Dziesmu klades sarīkojumā mācīs dziesmas par pavasara un jaunības plaukumu

16. maijs. 2013

Ceturtdien, 16. maijā, plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks cikla Dziesmu klade sarīkojums, kurā Laumas Bērzas, Ilmāra Meža un Oskara Patjanko vadībā varēs apgūt dziesmas par pavasara un jaunības plaukumu.

Šīs sezonas Dziesmu klades vienojošā tēma ir Par jūtām tautiski. Pasākumā dziedātāju balsīm pievienosies mūzikas instrumenti –  Lauma Bērza spēlēs vijoli, bet Oskars Patjanko visus dziedāt aicinās ar ermoņiku skaņām.  Būs arī rotaļas, kas īpaši varētu patikt Dziesmu klades jaunākajiem dalībniekiem. Sarīkojumā varēs iepazīt arī kādu ar folkloras dokumentāciju saistītu priekšmetu no muzeja krājuma.

Sarīkojumu cikls Dziesmu klade Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek kopš 2011. gada oktobra. Sarīkojumos gaidīts jebkurš dziedāt gribētājs neatkarīgi no prasmes noturēt melodiju, iepriekšējo cikla pasākumu apmeklējuma vai tradīciju pārzināšanas. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi savu dziesmu kladi, lai pierakstītu pasākumā dziedātās dziesmas. Dziesmu teksti pēc sarīkojuma tiek publicēti arī muzeja mājas lapas sadaļā Dziesmu klade. (http://rmm.lv/?page_id=5640)

Dziesmu klades sarīkojumi notiek katra mēneša otrajā ceturtdienā.

Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1.

Maija Treile,

Rakstniecības un mūzikas muzeja