Rakstniecības un mūzikas muzejs

Pils laukums 2, Rīga, LV - 1050

• fax 67216425

Iespēja apgūt ziņģes par mīlestību

14. februāris. 2013

Ceturtdien, 14. februārī, plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks cikla Dziesmu klade jaunās sezonas pirmais sarīkojums, kurā Ineses Mičules un Oskara Patjanko vadībā varēs apgūt ziņģes par mīlestību.

Šīs sezonas Dziesmu klades vienojošā tēma ir Par jūtām tautiski. Pasākumos  būs vairāki jauninājumi: dziedātāju balsīm pievienosies mūzikas instrumenti; būs rotaļas, kas īpaši varētu patikt Dziesmu klades jaunākajiem dalībniekiem; gandrīz katrā sarīkojumā varēs iepazīt kādu, ar senāku vai jaunāku folkloras dokumentāciju saistītu, priekšmetu no muzeja krājuma.

Sarīkojumu cikls Dziesmu klade Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek kopš 2011. gada oktobra. Sarīkojumos gaidīts jebkurš dziedāt gribētājs neatkarīgi no prasmes noturēt melodiju, iepriekšējo cikla pasākumu apmeklējuma vai tradīciju pārzināšanas. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi savu dziesmu kladi, lai pierakstītu pasākumā dziedātās dziesmas. Dziesmu teksti pēc sarīkojuma tiek publicēti arī muzeja mājas lapas sadaļā Dziesmu klade (http://rmm.lv/?page_id=5640).

Dziesmu klades sarīkojumi notiek katra mēneša otrajā ceturtdienā.

Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1.

Papildu informācija:

Maija Treile