Rakstniecības un mūzikas muzejs

• fax 67216425

Juris Vaivods pasākumu ciklā Latvijas mūziķi muzejam

27. februāris. 2013

Trešdien, 27. februārī, plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina uz cikla Latvijas mūziķi muzejam sarīkojumu, kurā būs iespēja tikties ar kordiriģentu un komponistu Juri Vaivodu.

Pasākumā Juris Vaivods stāstīs par darbu Dailes teātra muzikālās daļas vadītāja amatā, kā arī darbību korī Akadēmiskais vanadziņš, kapelā Usma, vīru grupā Grazia con figurazia, kamerkorī Versija, vīru korī Dziedonis un citām muzikālajām gaitām. Varēs uzzināt mākslinieka domas par mūzikas lomu dramatiskajā teātrī, dziedošajiem un nedziedošajiem aktieriem, kā arī par paņēmieniem, ar kuru palīdzību ikvienam var iemācīt dziedāt.

Sarīkojumā Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis dziedās Jura Vaivoda dziesmas teātra izrādēm. Ieskatu komponista daiļradē papildinās videoieraksti.

Sekojot cikla Latvijas mūziķi muzejam tradīcijai, sarīkojuma apmeklētāji uzzinās un ieraudzīs, ko Juris Vaivods dāvina Rakstniecības un mūzikas muzeja krājumam.

Sarīkojumu vadīs muzikoloģe Inese Žune, RMM.

Pasākumi Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek katru trešdienu plkst. 17:30.

Sarīkojuma laikā (no plkst. 17:30 līdz 19:00) bērniem būs iespēja piedalīties izglītojošā muzeja nodarbībā. Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1 (cenā iekļauts izstāžu apmeklējums); maksa par nodarbību bērniem – Ls 1.

Foto: no Dailes teātra arhīva

Papildu informācija: