Latvijas muzeju katalogs

Rakstniecības un mūzikas muzejs

Pils laukums 2, Rīga, LV - 1050

  •  67227782
  • fax 67216425
GADA BALVU ATBALSTA:
Juris Vaivods pasākumu ciklā Latvijas mūziķi muzejam

 

27. februāris. 2013

 

Trešdien, 27. februārī, plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina uz cikla Latvijas mūziķi muzejam sarīkojumu, kurā būs iespēja tikties ar kordiriģentu un komponistu Juri Vaivodu.

Pasākumā Juris Vaivods stāstīs par darbu Dailes teātra muzikālās daļas vadītāja amatā, kā arī darbību korī Akadēmiskais vanadziņš, kapelā Usma, vīru grupā Grazia con figurazia, kamerkorī Versija, vīru korī Dziedonis un citām muzikālajām gaitām. Varēs uzzināt mākslinieka domas par mūzikas lomu dramatiskajā teātrī, dziedošajiem un nedziedošajiem aktieriem, kā arī par paņēmieniem, ar kuru palīdzību ikvienam var iemācīt dziedāt.

Sarīkojumā Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis dziedās Jura Vaivoda dziesmas teātra izrādēm. Ieskatu komponista daiļradē papildinās videoieraksti.

Sekojot cikla Latvijas mūziķi muzejam tradīcijai, sarīkojuma apmeklētāji uzzinās un ieraudzīs, ko Juris Vaivods dāvina Rakstniecības un mūzikas muzeja krājumam.

Sarīkojumu vadīs muzikoloģe Inese Žune, RMM.

Pasākumi Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek katru trešdienu plkst. 17:30.

Sarīkojuma laikā (no plkst. 17:30 līdz 19:00) bērniem būs iespēja piedalīties izglītojošā muzeja nodarbībā. Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1 (cenā iekļauts izstāžu apmeklējums); maksa par nodarbību bērniem – Ls 1.

Foto: no Dailes teātra arhīva

 

Papildu informācija:

Maija Treile

Rakstniecības un mūzikas muzeja

mājas lapas redaktore

67227782,  29631741

maija.treile@rmm.lv

www.rmm.lv

 
blog comments powered by Disqus