Rakstniecības un mūzikas muzejs

Pils laukums 2, Rīga, LV - 1050

• fax 67216425

Papīra izgatavošanas un rakstības tehniku darbnīca bērniem

5. oktobris – 26. oktobris. 2013

Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus un visu ģimeni piedalīties papīra izgatavošanas un rakstības tehniku darbnīcās, kas muzejā notiks katru oktobra sestdienu plkst. 13.

Darbnīcā bērni varēs gatavot papīra masu un liet papīru, kā arī ļauties fantāzijai – dekorēt papīru ar sausajiem augiem, ziediem un lapām. No pašu veidotā papīra varēs izgatavot apsveikuma kartītes un siet blociņus.

Katru sestdienu uzmanības lokā būs arī kāds rakstāmrīks: 5. oktobrī varēs gan zīmēt, gan mācīties rakstīt kaligrāfiskā rokrakstā ar spalvaskātu, kā to savulaik darīja, piemēram, pasaku meistars Kārlis Skalbe. Nākamajās nodarbībās būs iespēja izmēģināt citus rakstīšanas paņēmienus ar zīmuli, ogli un rakstāmmašīnu. Darbošanos pavadīs stāsti par rakstāmrīkiem, ar kuriem bērnu iemīļotus tēlus radījuši Latvijas rakstnieki.

Darbnīcām nepieciešamie materiāli un darbarīki būs uz vietas. Pēc nodarbības savu darbiņu varēs ņemt līdzi.

5. oktobris – Papīra darbnīca, rakstāmspalva un spalvas kāts.

12. oktobris – Papīra darbnīca un zīmulis.

19. oktobris – Papīra darbnīca un ogle.

26. oktobris – Papīra darbnīca un rakstāmmašīna.

Biļetes cena – 1,00 LVL (1,42 EUR); ģimenes biļete (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam) – 2,00 LVL (2,85 EUR).

Maija Treile,

Rakstniecības un mūzikas muzeja