Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs

Krājuma glabātuve, administrācija: Skolas iela 12;

Izstāžu zāles: Skolas iela 10a, Madonā, Madonas novadā LV-4801;

Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuve: Sarkaņu pamatskola, Sarkaņu pagasts.

• phone:   64822481

Valda Podkalne. Haralds Jegodzienskis. Atvērti logi

14. septembris – 20. oktobris. 2013

No 14.septembra Madonas muzeja izstāžu zālēs skatāma izstādi „Valda Podkalne. Haralds Jegodzienskis. Atvērti logi” /fotogrāfija, skulptūra, instalācija, glezniecība.

„Pasaule atspoguļojas mūsos. Gūstot pieredzi, mūsu jūtu un zināšanu mehānismi sāk darboties: mēs atsaucam atmiņā, salīdzinām, sasaistām, atrodam piemērus, līdzsvarojam; mēs esam ceļā un iesaistīti radošos procesos.”

Tās ir refleksijas un atbalsis no pieredzētā, dzīvojot un strādājot Latvijā un Vācijā, tātad – Eiropā.

Tās ir diskusijas daudzu gadu garumā starp abiem māksliniekiem, šoreiz caur Valdas keramikas skulptūrām, instalācijām, fotogrāfijām un Haralda glezniecību.

Inese Jakobi,

mākslas izstāžu organizatore