Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Palasta iela 4, Rīga, LV-1050

• phone:   67210226

Mūžizglītības programma - nodarbību cikls "Zināmā un nezināmā Vecrīga"

18. aprīlis – 22. aprīlis. 2018

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs no 18. Līdz 22. aprīlim aicina tūristu gidus un ikvienu interesentu apmeklēt jaunu Mūžizglītības programmu - nodarbību ciklu “Zināmā un nezināmā Vecrīga”. Programmas nodarbības sākums – muzejā, bet turpinājums – Vecrīgā. Darbdienās nodarbības sāksies plkst. 15.00, bet brīvdienās – plkst. 11.00. Nodarbības vadīs vēsturnieki, kas specializējušies Rīgas vēstures izpētē. Interesenti var apmeklēt visu nodarbību ciklu vai tikai atsevišķas no tām – pēc izvēles. Programmā iekļautas piecas tematiskās nodarbības, kas sniegs iespēju iepazīt stāstus un faktus, kuru liecinieki un “darbojošās personas” ir Vecrīgas ielas, nami, bruģis, pagalmi, ….

Mūžizglītības programma - nodarbību cikla “Zināmā un nezināmā Vecrīga” programma ir sekojoša:

1. Trešdien, 18.04.plkst. 15.00“Rīdzenes upe un viduslaiku aizsargmūris”. Programmu vada vēsturniece Irēna Strēle.
  2. Ceturtdien, 19.04.plkst. 15.00“Vecrīgas arhitektūra”. Programmu vada vēsturniece Guna Vainovska
  3. Piektdien, 20.04.plkst. 15.00“Baznīcas, klosteri un kapsētas Vecrīgā”. Programmu vada vēsturnieks Vidvuds Bormanis
  4. Sestdien, 21.04.plkst. 11.00“Vecrīga teikās, leģendās, spoku stāstos, tautas dziesmās un dažādos stāstos”.  Programmu vada vēsturniece Irēna Strēle
  5. Svētdien, 22.04. plkst. 11.00“Rīgas gadsimtu liecības Vecrīgā – iepazīstam tuvumā”. Programmu vada vēsturniece Solvita Kokina

Maksa par katru nodarbību ir EUR 5,-. Samaksa tiks veikta muzeja kasē pirms katras nodarbības. Nodarbības sākums un pulcēšanās: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja vestibilā, norise – Vecrīgā.

Lekciju cikla noslēgumā muzejs izsniegs Izziņas par 14 noklausītām akadēmiskajām stundām.

Informācija: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Komunikācijas darba nodaļā, tel.: 67356676. www.rigamuz.lv; Facebook: Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs/ Museum of Riga History and Navigation; Draugiem.lv: https://www.draugiem.lv/Rigas-muzejs/;

Twitter: https://twitter.com/riga_muz

Informāciju sagatavoja:

Ingrīda Lukašēviča

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja

Sabiedrisko attiecību speciālaiste

Tel.: 67356680; 29129052;  E-pasts: lukasevica@rigamuz.lv