MUZEJU BIEDRĪBA

Skolas iela 12, Madona, LV - 4801

• phone:  +371 29418187

Kā uzrakstīt labu preses relīzi?

9. februāris. 2012

Kā uzrakstīt preses lapu (relīzi) tā, lai apmeklētāju, žurnālistu, mājaslapas redaktoru nevis aizbaidītu un radītu nepareizu priekšstatu, bet ieinteresētu? Atbilde ietver vairākus kritērijus - precizitāte, laicīgums, teksta kvalitāte un saturs. Viens no lielākajiem klupšanas akmeņiem joprojām ir ziņu, e-pastu un afišu dizains un noformējums. Tāpat attieksme pret nosūtāmo ziņu un līdz ar to, arī pret saņēmēju jeb lietotāju.

Latvijas muzeju biedrība piedāvā apmeklēt praktisku semināru - "Kā uzrakstīt labu preses relīzi?".

Prakstiskā semināra laikā apgūsim preses lapas rakstīšanas, dizaina un izsūtīšanas noslēpumus, analizēsim preses lapu paraugus un veidosim jaunas, pareizas un uz konkrētu mērķauditoriju orientētas ziņas.

Prakstiskā semināra lektore:

LMB priekšsēdētāja, LNMM Projektu konsultante, www.muzeji.lv administratore

Ineta Zelča Sīmansone

Semināra norises vieta:

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Radošā darbnīca,

Kr.Valdemāra 10a, pa dienesta ieeju no Elizabetes ielas puses.

Semināra norises laiks:

09.02.2012.

Plkst. 10:00 - 13:00

Mērķauditorija:

Muzeju komunikāciju, sabiedrisko attiecību un reklāmas speciālisti

Grupas lielums:

6 dalībnieki (katram dalībniekam tiek paredzēts 15 minūšu individuāls darbs ar lektoru)

Praktiskā semināra cena:

15,00 LVL

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās līdz 06.02.2012,  rakstot uz e-pastu muzeji@muzeji.lv

Vietu skaits ierobežots! (seminārs paredzēts tikai 6 dalībniekiem)