Latvijas muzeju katalogs

MUZEJU BIEDRĪBA

Skolas iela 12, Madona, LV - 4801

  • phone:  +371 29418187
GADA BALVU ATBALSTA:
Mājas lapas veidotāji par lapas tapšanu

 

Programmētāju viedoklis (Anatolijs Resins un Dmitrijs Solovjovs)

Runā, ka vēlme, iedomāta nejauši nokļūstot divu cilvēku sabiedribā ar vienādiem vārdiem, noteikti piepildīsies. Tādēļ mums noteikti jākļūst bagātiem, slaveniem un laimīgiem, jo praktiski viss pie mājaslapas tapšanas pavadītais laiks noritēja divu jauku un nenogurstošu dāmu - divu Inetu uzraudzībā. Pie kam jēdziens "nenogurstošu" šajā gadījumā lietots ne būt ne metafiziskā, bet pavisam ikdienišķā nozīmē. Tik tiešām vairākas dienas un naktis mums nācās aizvadīd dinamiskā Skype konferenču režīmā, kopīgi strādājot pie virtuālā darba galda, ko dēvē par desktopu vai ekrānu. Dizains - komentāri - programmēšana - un no jauna pa apli...

Dizaina mākslinieces viedoklis (Ineta Sipunova)

Man kā māksliniecei un grafiskajai dizainerei šis darbs bija interesants un reizē sarežģīts - spēt izveidot modernu un viegli lietojamu mājas lapu divām dažādām mērķauditorijām - muzeja esošajam un potenciālajam apmeklētājam un tanī pat laikā profesionālo platformu muzeju speciālistiem. Īsts izaicinājums!

Projekta vadītājas viedoklis (Ineta Zelča Sīmansone)

Liels prieks strādāt ar entuziastiskiem un radošiem profesionāļiem. Lai gan nedaudz kavējām pašu noliktos termiņus, jaunās mājaslapas veidošanas process sniedza patiesu gandarījumu.

Gandarījumu, kurš būs pilnīgs, ja Latvijas muzeju sektora informatīvā platforma atradīs savus lietotājus, līdzveidotājus un atbalstītājus. Ne velti atsvaidzinātā Latvijas Muzeju biedrības misija akcentē profesionālās pilnveidošanās un līdzdalības aspektu, ar ko var tikt celts muzeju prestižs sabiedrībā un efektīvāk pārstāvētas mūsu kopīgās intereses.

Jaunajā mājaslapā lasiet blogus un intervijas, sekojiet izstāžu un projektu jaunumiem, veidojiet paši savu Latvijas muzeju priekšmetu Top 100, komentējiet un ļaujieties nebeidzamajai muzeju sektora aktuālo ziņu plūsmai.

Patīkamu lietošanu! Patīkamu līdzdalību!

 
blog comments powered by Disqus