MUZEJU BIEDRĪBA

Skolas iela 12, Madona, LV - 4801

• phone:  +371 29418187

Komunikācijas speciālistes Martas Krivades seminārs “Kā informācija kļūst par ziņas vērtu stāstu?”

Latvijas Muzeju biedrības profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas programma “RĪTDIENAS MUZEJS” piedāvā

Komunikācijas speciālistes Martas Krivades seminārs

“Kā informācija kļūst par ziņas vērtu stāstu?”

Norises laiks: 5.februāris plkst. 11:00-15:00

Norises vieta: Ventspils muzejs, Livonijas ordeņa pils (Jāņa iela 17, Ventspils)

Piedāvājam ekskluzīvu semināru muzeju komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciālistiem, kā arī vadītājiem “Kā informācija kļūst par ziņas vērtu stāstu?”. Pirmo reizi seminārs notika Cēsu Vēstures un mākslas muzejā 2019.gada 1.oktobrī, bet šoreiz to organizējam Kurzemē, Ventspilī, īpaši Kurzemes muzeju darbiniekiem.

Semināru vadīs komunikācijas speciāliste Marta Krivade un tā ietvaros būs iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes komunikācijas darba veikšanai muzejā, kā arī uzzināt par jaunākajām aktualitātēm komunikācijā ar sabiedrību un medijiem šodien.

Mūsu izmantotā valoda muzeja publiskajā saziņā ar cilvēkiem veido kopīgu ainavu jeb zīmolu. Darbs ar medijiem un sabiedrību ir rūpīga valodas lietojuma prakse – katram vārdam ir nozīme. Kā sarunāties ar cilvēkiem, lai viņi mūs pamanītu un mēs viņus ieinteresētu?

Vienas dienas seminārā pētīsim:

• Kā mūsdienu publiskajā ziņu telpā strādā cilvēka uztvere?
  • Kādā vidē strādā mediji un kas viņiem ir svarīgi?
  • Mana vēstījuma formulēšana.
  • Kas ir preses relīze un kāda mūsdienās ir laba preses relīze?
  • Kāda ir laba publicistikas rakstu valoda?
  • Praktiska preses relīzes rakstības nodarbība.
  • Ko tālāk darīt ar preses relīzi? Daži praktiski padomi preses relīzes izsūtīšanai un mediju ieinteresēšanai.

Marta Krivade ir komunikācijas speciāliste ar 15 gadu pieredzi. Strādājusi ar visdažādāko jomu uzņēmumu, organizāciju un iestāžu komunikācijas stratēģiju izstrādi un īstenošanu. Martas pieredzē ietilpst pilna servisa komunikācijas nodrošināšana: ārējā un iekšējā komunikācija, mediju attiecības, sociālie tīkli, krīžu vadība, mediju treniņi, prezentāciju veidošana, runu rakstīšana un publiskās runas treniņi, darbinieku un vadītāju apmācības par mūsdienīgas komunikācijas principiem. Īpašu pieredzi guvusi mediju attiecību veidošanā laikmetīgās kultūras jomā (māksla, mūzika un teātris). Pateicoties publiskās runas un uzstāšanās talantam un pieredzei, empātijai, teicamai valodas izjūtai un pasniedzējas dotībām, vada mediju treniņus, mūsdienīgas komunikācijas un mediju attiecību nodarbības, preses relīžu rakstības darbnīcas un citas sabiedrisko attiecību apmācības.

Uz semināru aicināti muzeju komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciālisti, kā arī vadītāji. Piesakoties lekcijai, jānorāda vārds, uzvārds, muzejs un amats.

Dalībnieku vietu skaits seminārā ierobežots – 20.

Pieteikšanās līdz 30.janvārim, rakstot uz e-pastu muzeji@muzeji.lv.