MUZEJU BIEDRĪBA

Skolas iela 12, Madona, LV - 4801

• phone:  +371 29418187

Muzejs un sociālie mediji: Kā izstāstīt savu stāstu?

Norises vieta: Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

Norises laiks: 10 maijs 12:30 – 14:30

Pēc lielā muzeju speciālistu pieprasījuma Latvijas Muzeju biedrība atkārtoti piedāvā lekciju un praktisku darbnīcu muzeju speciālistiem par komunikāciju sociālajos tīklos. Šoreiz apmācības tiek īpaši organizētas Latgales reģiona muzeju speciālistiem, taču aicināti pieteikties arī citu reģionu muzeju speciālisti.

Saruna ar savu esošo un potenciālo apmeklētāju daudziem muzejiem un to darbiniekiem ir jau kļuvusi par pašsaprotamu un neiztrūkstošu ikdienas sastāvdaļu. Prasmīgi veikta tā muzejiem, palīdz veidot pozitīvu publisko tēlu, uzturēt ilgtermiņa attiecības un nodot savu vēstījumu.

Pasākuma laikā muzeju speciālist radīs atbildes uz šādiem jautājumiem: Kādas ir vizbiežāk pieļautās kļūdas muzeja komunikācijā sociālajos medijos? Kā radīt stāstus, kas iedvesmo un uzrunā muzeja sekotājus? Kādēļ ir svarīgi veidot sociālo mediju komunikācijas plānu un kā to labāk darīt? Ar kādām grūtībām muzeju darbiniekiem jāsastopas, lai izveidotu pievilcīgu, kvalitatīvu saturu? Kāda ir nozīme vizuālajai komunikācijai un sadarbībai ar viedokļa līderiem?

Lekciju un praktisku darbnīcu muzeju darbiniekiem par kvalitatīvu un efektīvu komunikāciju sociālajos medijos vadīs LNMM komunikācijas nodaļas vadītāja Annija Sauka.

Uz pasākumu aicināti muzeju darbinieki, kuru ikdienas darbs saistīts ar muzeja komunikāciju un publiskā tēla veidošanu, interpretāciju, izglītību un apmeklētājiem, kā arī muzeju vadītāji.

Pēc pasākuma lekcijas dalībniekiem būs iespēja apskatīt izstādes, kas veltītas Marka Rotko mākslas centra sestajai gadadienai.

Dalība pasākumā bezmaksas. Dalībnieku vietu skaits pasākumā ierobežots – 30.

Pieteikšanās līdz 30.aprīlim, rakstot uz e-pastu muzeji@muzeji.lv