MUZEJU BIEDRĪBA

Skolas iela 12, Madona, LV - 4801

• phone:  +371 29418187

Zanes Veinbergas seminārs “Motivē un iedvesmo sevi un savu komandu”

Latvijas Muzeju biedrības profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas programma “RĪTDIENAS MUZEJS” piedāvā

Zanes Veinbergas seminārs “Motivē un iedvesmo sevi un savu komandu”

Norises vieta: Valmieras muzejs

Norises laiks:  11.marts, 11:00 – 14:00

Seminārs sniegs ieskatu dažādos darbinieku motivācijas veidos, kas nav saistīti ar atalgojuma palielināšanu, un piedāvās konkrētas idejas darbinieku motivēšanā. Muzeju darbnieki tiks iepazīstināti ar organizāciju psihologu un motivācijas pētījumu atziņām par motivāciju darbā, kā arī ar pieredzes stāstiem no dažādām organizācijām.

Zane Veinberga ir darbinieku motivācijas apmācību vadītāja un psiholoģe, kas apvieno savas profesionālās zināšanas psiholoģijā un praktisko pieredzi ar interaktīvām apmācību metodēm, padarot katras apmācības par ne tikai vērtīgu, bet arī aizraujošu procesu. Zane padziļināti pievēršas psiholoģijas pētījumos gūtajām atziņām, kuras efektīvi pielietot, lai veicinātu organizāciju rezultativitāti. Pasniedz lekcijas un vieslekcijas arī vairākās universitātēs. Pēdējos gados īpaši pievēršas pozitīvās psiholoģijas atziņām un laimes un prieka lomai profesionālajā un personīgajā dzīves jomā.

Uz pasākumu aicināti muzeju speciālisti, kuri strādā vadošos amatos (muzeju, nodaļu un departamentu vadītāji, personālvadības speciālisti).

Semināra cena 5 EUR. Cenā iekļauta kafijas pauze.

Dalībnieku vietu skaits pasākumā ierobežots – 30.

Pieteikšanās līdz 6.martam, rakstot uz e-pastu muzeji@muzeji.lv

Piesakoties semināram, jānorāda vārds, uzvārds, muzejs un amats.