Latvijas Dabas muzejs VA

Krišjāņa Barona ielā 4, Rīga LV-1050

• phone:   Fax: 67356027

Sarunas par latviešu tradīcijām Dabas muzejā

27. novembris. 2014

Ceturtdien, 27. novembrī, plkst. 18 Latvijas Dabas muzejs aicina apmeklēt izglītojošu pasākumu, kurā ar lasījumiem par dažādām ar veselību saistītām tēmām uzstāsies pirts, homeopātijas un citi speciālisti.

Latvijas Dabas muzejā reizi mēnesī notiek izglītojošs pasākums – dabas vakars –, kurā ar lasījumiem par daudzveidīgām tēmām uzstājas dažādu nozaru speciālisti.

Novembrī dabas vakars veltīts tēmām par latviešu dzīvesveidu, tradīcijām un to saikni ar dabu. Tiks apskatītas senās veselības veicināšanas metodes Latvijā – ārstniecisko augu izmantošana, pirts rituāli un to atšķirības no citu tautu tradīcijām. Tautas tradīcijas tiks salīdzinātas ar dabas velšu izmantošanu homeopātijā, kā arī tiks apskatīta starptautiski aizsargājamo augu un dzīvnieku izmantošana dažādos preparātos.

Pasākums notiks ceturtdien, 27. novembrī, no plkst. 18.00 Latvijas Dabas muzeja konferenču zālē, ieejas maksa 1,42 €.

Polīna Šķiņķe