Latvijas muzeju katalogs

Latvijas Dabas muzejs VA

Krišjāņa Barona ielā 4, Rīga LV-1050

  •  67356023
  • phone:   Fax: 67356027
GADA BALVU ATBALSTA:
Vai pazīsti jūru?

 

25. oktobris. 2014

Sestdien, 25. oktobrī, no plkst. 11 līdz 16 izstādē „Dzīvība Baltijas jūrā” notiks noslēdzošais vides mēneša pasākums – ģimenes diena „Vai pazīsti jūru?”. Kopā ar muzeja speciālistiem bērni varēs sacensties gliemežu atpazīšanā, piedalīties eksperimentā par piesārņojuma ietekmi uz jūru un tajā mītošajiem augiem un dzīvniekiem, pārbaudīt, cik sāļš ir ūdens Baltijas jūrā, kā arī pētīt Baltijas jūras zivis akvārijos.

Pieaugušie un vecākie māsas un brāļi varēs izspēlēt zināšanu pārbaudes spēli „Jautājumu jūra”, tā uzzinot vairāk par aktuālajām ekoloģijas problēmām Latvijā un citās Baltijas jūras reģiona valstīs. 

Atgādinām, ka, nākot uz pasākumu, līdzi jāņem ģimenes dienas pasītes. Dalība pasākumā ar muzeja ieejas biļetēm. Vairāk informācijas par vides mēnesi www.dabasmuzejs.gov.lv.Vides mēnesi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Sadarbības partneri: Francijas institūts Latvijā, Latvijas Hidroekoloģijas institūts, Baltijas Vides Forums, LIFE, MARMONI, Vides Vēstis, Ilustrētā Junioriem.

 

Polīna Šķiņķe,

Latvijas Dabas muzeja

Komunikācijas nodaļa

Tālr.: 67356025

E-pasts: polina.skinke@ldm.gov.lv

 
blog comments powered by Disqus