Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs"

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspils, LV-3602

• phone:  +371 63630435

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs"

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs „Kurzemes Democentrs” ir interaktīvs centrs Ventspilī, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli. Tā mērķis ir sniegt zināšanas apmeklētājiem par Kurzemē ražotiem tehnoloģiskiem produktiem, kā arī ar interaktīvu ekspozīciju, radošu darbnīcu un citu izglītojošu pasākumu palīdzību veicināt bērnu un jauniešu interesi par tehnoloģijām un ietekmēt karjeras izvēli par labu inženierzinātnēm un dabas zinātnēm.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs atrodas zema energopatēriņa ēkā - Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā. Ēkas pirmajā stāvā apskatāma ekspozīcija par klimata pārmaiņām. Savukārt otrajā stāvā, iepriekš piesakoties, pieejamas tehniski radošās darbnīcas.

Darba laiks:

Pirmdiena-sestdiena plkst. 10.00-18.00