Tukuma Mākslas muzejs

•   27843190

Sarunu cikls „Kompass” Mākslas muzejā

21. aprīlis. 2012

21. aprīlī plkst. 14.00 Tukuma mākslas muzejā, Harmonijas ielā 7, notiks pirmais no Totaldobže (VEF) mākslas centra organizētajiem laikmetīgajai kultūrai veltītajiem sarunu cikla KOMPASS pasākumiem.

Šī KOMPASA fokusā būs mūsdienu akadēmiskā mūzika, ko pārstāvēs Platons Buravickis un Oskars Heniņš, un laikmetīgā deja, ko pārstāvēs Valērijs Oļehno. Pasākuma eksperts – laikmetīgās dejas kritiķe Inta Balode. Pasākumu vadīs Totaldobže mākslas centra vadītājs – mākslinieks Kaspars Lielgalvis.

Kompass ir starpdisciplināra sarunu forma, kuras laikā interesentiem ir iespēja iepazīties ar dažādās kultūras jomās notiekošajām aktualitātēm. Katrā sarunas reizē interesentiem ir iespēja iepazīties ar divu dažādu jomu ekspertiem un viņa izvēlētiem diviem konkrētās jomas pārstāvjiem un viņu aktuālajiem projektiem. Pirmā KOMPASA fokusā ir laikmetīgā deja un mūsdienu akadēmiskā mūzika, otrajā un trešajā – aktuālais džeza mūzikā, vizuālajā māksla un dzejā.

Ieeja pasākumā ar muzeja biļeti. Atbalsta: Tukuma Novada dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Plašāk: www.tukumamuzejs.lv, liga.lindenbauma@tukumamuzejs.lv, http://www.totaldobze.com/ArtCenter/events/kompass