Turaidas muzejrezervāts

Turaidas iela 10, Sigulda, LV-2150

• fax 67973628

Turaidā bērnu un jauniešu zīmējumu izstāde „Karaļa Artūra bruņinieki”

23. decembris. 2011 – 8. janvāris. 2012

Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā skatāma bērnu un jauniešu zīmējumu izstāde „Karaļa Artūra bruņinieki”. Izstādes darbi atspoguļo jaunās paaudzes redzējumu par viduslaiku tēmu. Darbos skatāmas gan ainas ar sīvām kaujām, gan staltas pilis, gan romantiski personāži.

Izstādi uz Turaidas muzejrezervātu atvedusi Baltslāvu kultūras attīstības un sadarbības biedrība. Biedrības darbības pamatmērķis ir attīstīt un stiprināt kultūras saiknes starp dažādām tautībām. Viens no darbības virzieniem ir starptautisku konkursu rīkošana, kuru mērķauditorija ir bērni un jaunieši līdz 16 gadiem. Radošajam konkursam „Karaļa Artūra bruņinieki” biedrība saņēma vairāk nekā 280 zīmējumu un rokdarbu no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas un Vācijas. Iesūtītos darbus raksturo spilgta radošā iztēle, individuālisms, optimisms un labestība. Novērtējot jaunās paaudzes radošumu, biedrība no konkursa darbiem izveidojusi izstādi, kura jau vairākkārt eksponēta gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Turaidas muzejrezervātā izstāde apskatāma Apmeklētāju centrā ik dienu muzejrezervāta darba laikā. Muzejrezervāts apmeklētājiem atvērts katru dienu no 10.00 līdz 17.00.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Zaķīte

Turaidas muzejrezervāta apmeklētāju centra vadītāja

T: 29384512